Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
Müşteri Hizmetleri

Güvenlik Sözleşmesi

Cilek.com gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SSL (Secure Socket Layer) sistemini kullanmaktadır ve tüm önemli veriler 128 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır.

 

SSL yazılımları, Müşteri - İşletme - Banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 128 bit teknolojisiyle, şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Web üzerinden alışveriş herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Bu sayede verilen bilgiler personelimiz tarafından görülemediği gibi, Çilek Mobilya San. ve Paz. Tic. A.Ş. tarafından da saklanmamaktadır.

 

SSL Sertifikası taşıyan güvenli sunucuların bir sitede bulunduğunu anlamak için ödeme aşamasına geçtiğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda site adresinin önünde ‘’http:’’ yerine ‘’https:’’ yazdığını ve bir kilit işareti belirtiğini göreceksiniz.

 

Güvenli alışverişin adresi cilek.com deneyimlerinizi ve sorularınızı eticaretdestek@cilek.com adresinden e-posta yoluyla iletebilirsiniz.