Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

Güvenlik ve Kalite Güvenlik ve Kalite

 • GS Sertifikası
  gs sertifikası

  Çilek, Almanya’da LGA tarafından yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünlere verilen GS Kalite Sertifikasına sahiptir. Bir markanın alabileceği en ileri ürün güvenliği ve kalite belgesi olan GS tüm Avrupa’da ve dünyada kabul görmektedir. Ergonomiden çocuk güvenliğine, kullanılan malzeme standartlarından dayanıklılığa birçok konuda test edilen Çilek ürünleri zorlu bir sürecin ardından GS Sertifikası ile belgelendirilir.

   

  İleri çocuk güvenliği standartlarına göre tasarlanan ve üretilen Çilek ürünleri, Avrupa Birliği standartlarına uygun anti-kanserojen malzemeler kullanılarak, yüksek Alman teknolojisi makina parkurlarında üretilir.

 • TSE E0
  gs sertifikası

  Çocukların sağlığını ve güvenliğini her şeyin önüne koyan Çilek’in ürünleri maksimum güvenlik testlerinden geçer. Çilek’in E0 standardına uygun olarak ürettiği mobilyalar, TSE tarafından kanserojen etkinin olmadığını gösteren TSE E0 uygunluk belgesine sahiptir.

 • Diğer Sertifikalar
  gs sertifikası

  Çilek Elektrikli aksesuarlarında CE sertifikası, ambalajlamada kullanılan karton malzemeler için REACH sertifikası gibi tüm güvenlik sertifikalarını bulunduran Çilek, metal ve plastik malzemelerde kullanılan boyalar ve kenar bantları için de AB tarafından yayımlanan RoHS Direktifi’ne ve EN 71-3 toksit element analizine göre uygunluk raporuna sahip. Çilek ayrıca ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistem belgelerine sahiptir.

 • Online Alışveriş Güvenliği
  Online Güvenli Alışveriş

  SSL yazılımları, Müşteri - İşletme - Banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 128 bit teknolojisiyle, şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Web üzerinden alışveriş herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Bu sayede verilen bilgiler personelimiz tarafından görülemediği gibi, Çilek Mobilya San. ve Paz. Tic. A.Ş. tarafından da saklanmamaktadır.

   

  SSL Sertifikası taşıyan güvenli sunucuların bir sitede bulunduğunu anlamak için ödeme aşamasına geçtiğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda site adresinin önünde ‘’http:’’ yerine ‘’https:’’ yazdığını ve bir kilit işareti belirtiğini göreceksiniz.

   

  Güvenli alışverişin adresi cilek.com deneyimlerinizi ve sorularınızı eticaretdestek@cilek.com adresinden e-posta yoluyla iletebilirsiniz.