Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

Ücretsiz Kurulum ve Teslimat Ücretsiz Kurulum ve Teslimat

cilek.com üzerinden sipariş ettiğiniz mobilya ve demonte olan ürünlerin teslimat süresi bölgelere göre değişmekle birlikte; bu süre maksimum 30 gündür. Kurulum gerektiren mobilya ve demonte olan ürünlerimizin teslimatı Yetkili satış noktalarımız tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Diğer ürünlerde (aksesuar vb.) ise; gönderim süresi maksimum 30 gün olup, Çilek'in kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı Yurtiçi Kargo'dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde apartman / bina kapısına kadar size ulaştırılacaktır.

 

 

 • Siparişini verdiğim ürün ne kadar sürede elime geçer?

  cilek.com üzerinden sipariş ettiğiniz  mobilya ve demonte olan ürünlerin teslimat süresi bölgelere göre değişmekle birlikte; bu süre maksimum 30 gündür. Diğer ürünlerde (aksesuar vb.) ise; gönderim süresi maksimum 30 gün olup, Çilek'in kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı Yurtiçi Kargo'dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

   

  Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği anda sistemimiz tarafından size otomatik olarak kargo teslimat e-postası gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, "Hesabım>Siparişlerim" sayfasına girerek de siparişinizin durumunu rahatça görebilirsiniz. Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu süre teslim almak istediğiniz noktanın durumuna göre, siparişinizin onaylanmasına müteakip 2 gün (büyük il merkezleri) ile 30 gün arasında değişebilmektedir.

   

  Not:Yetkili servis ağımız dışında olan noktalara sadece kargo ile hizmet vermekte olup kurulum desteği verilmemektedir. Yurtiçi Kargo güvencesiyle sizlere ulaşan tüm kargolarımız apartman / bina kapısına kadar güvenli bir şekilde sizlere ulaştırılacaktır.

 • Online Siparişimi nasıl takip edebilirim?

  Eğer ürününüz, en geç 30 iş günü içerisinde adresine ulaşmazsa eticaretdestek@cilek.com adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

  Teslimatınız ile ilgili inceleme yapılıp, en kısa sürede tarafınıza sizlere geri dönüş yapılacaktır.

 • Neden hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almamalıyım?

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz ve konuyu eticaretdestek@cilek.com adresine bildiriniz. En kısa sürede konu araştırılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

   

  Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Siparişi teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir

 • Faturalarım bana nasıl ulaştırılacak?

  Faturanız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte size teslim edilecektir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için "Fatura Adresi" bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, "Teslimat Adresi" bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

   

  Faturanız ile ilgili bir sorun yaşamanız halinde eticaretdestek@cilek.com adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

 • Montajı yapılan ürünün başka bir adrese taşınmasını nasıl gerçekleştirebilirim?

  Taşınma gibi durumlarda satın aldığınız Çilek ürünlerini uzman Çilek personeli aracılığı ile yeni evinize taşıyabilirsiniz. Sökme ve kurulum hizmetimizi üye bayilerimizden ücreti karşılığında alabilirsiniz. En yakın bayimiz için "Mağazalarımız" linkine tıklayabilirsiniz.