Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

İnsan Kaynakları

 

Staj İmkanları

 

Çilek olarak lise, meslek yüksekokulu ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanakları ile onların gelişimine destek vererek iş hayatına hazırlıyoruz. Mevcut stajyerlerimizle şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.  

Kurumumuzda sadece resmi stajlar kabul edilmektedir; isteğe bağlı stajyer kabul edilmemektedir. Staj başvuruları ik@cilek.com  adresine CV (fotoğraflı) ve resmi staj formu gönderilerek yapılmaktadır. Stajlar yaz ve kış olmak üzere iki dönemde yapılır.

Kış Dönemi (Lise Stajyerleri)

Lise staj başvuruları 01-31 Temmuz tarihleri arasında CV (fotoğraflı) ve resmi staj formu ile alınır. Adaylara 15 Ağustos tarihinde staja kabul edilip edilmediği bilgisi verilir. Kış dönemi stajı, okul dönemi olan Eylül – Haziran ayları arasında yapılır.

Yaz Dönemi (MYO/Üniversite) Stajları

Yaz dönemi (Meslek Yüksek Okulu / Üniversite Stajyerleri) Meslek Yüksek Okulu / Üniversite staj başvuruları 01 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında alınır. Adaylara 20 – 31 Mayıs tarihleri arasında staja kabul edilip edilmediği bilgisi verilir. Yaz dönemi stajı Haziran – Eylül ayları arasında yapılır.

Aşağıda belirtilen kriterlere göre yaz dönemi stajyerleri seçilir;

  • Öğrencinin en az 2.sınıfı (MYO için 1. sınıf) bitirmiş olması,
  • Öğrencinin öğrenim gördüğü bölümün şirket iş süreçleri ile ilgili olması
  • Öğrencinin başarı düzeyi