Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Birbirinden özgün tasarımları ile çocukların hayal dünyasını renklendiren Çilek, yurtdışı yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Katar’da ilk mağazasını açan Çilek, tasarımlarını Ezdan Mall AVM’de yer alan 150 metrekare büyüklüğündeki mağazada, çocukların ve ailelerin beğenisine sunuyor. Büyükelçi Ahmet Demirok ve Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek’in de katılım gösterdiği açılışta, çocuklar ve aileler için birbirinden eğlenceli etkinlikler de düzenlendi.

Devamını oku

1995 yılında İnegöl’de kurulan ve 2000 çalışanıyla tüm dünyada bebek, çocuk ve genç odalarında başarılı tasarımlara imza atana Çilek, bugün 5 kıtada 66 ülkede 444 satış noktası ile hizmet veriyor. 2015 yılında 25. yaşını kutlamaya hazırlanan markanın odağında ise yurtdışı pazarında büyüme yer alıyor..

Devamını oku

Tasarımlarıyla milyonlarca çocuğun odalarını süsleyen Çilek, açtığı konsept mağazalarla büyümeye devam ediyor. Çilek, Akdeniz Bölgesi’nin en önemli şehirlerden olan Mersin’de açtığı 2 yeni mağaza ile Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 175’e çıkardı..

Devamını oku

Uçak içerisinde bulunan kokpitten, özel okuma lambasına, deri koltuklardan yolcu battaniyesine kadar tüm uçuş detayları düşünülerek tasarlanan First Class, odaları adeta bir uçağa, çocukları da bir pilota dönüştürüyor. Çocukları gökyüzünün özgür kahramanları yapan First Class, detaylarla bezenmiş tasarımıyla dikkat çekerken, kullanışlılığı ile de beğeni topluyor. Seride baş üstü kapakları depo olarak kullanılırken, hemen başucunda bulunan atmosfer ışığı da gece lambası işlevi görüyor..

Devamını oku

Tasarımlarındaki başarısını müşteri memnuniyeti alanında da gösteren Çilek, 2014 yılında da ‘Şikayet Yönetimini En Başarılı Şekilde Gerçekleştiren Firma’ seçildi. Günümüz bilinçli üreticisi ve tüketicisinin en çok önem verdiği konulardan biri olan müşteri ve şikayet yönetimi konularında başarısını bir kez daha kanıtlayan Çilek, 2014’te de liderliği bırakmadı..

Devamını oku

Bebek, çocuk ve gençlere özel tasarımları ile tüm dünyada 5 milyona yakın çocuğun hayalini gerçeğe dönüştüren Çilek, çocukları gelişimlerine destek olacak birbirinden eğlenceli oyuncaklarla buluşturuyor. İlk etapta, oyuncakları Türkiye’de pilot olarak seçilen 60 mağazasında çocuklara ulaştıran Çilek, kısa bir süre içinde yurtiçindeki tüm mağazaları ile birlikte 66 ülkedeki satış noktalarında da oyuncak satışına başlayacak..

Devamını oku

Bebek, çocuk ve genç odalarının vazgeçilmez markası Çilek, dünyanın en büyük ikinci, Türkiye’nin ise en büyük mobilya fuarı İSMOB 2015’in katılımcıları arasında gerçekleştirdiği tasarım yarışmasında birincilik kazandı. Bu yıl yeni tasarlanan ve henüz satışa sunulmayan, uçak temalı yatak odası ‘First Class’ ile Çilek genç odası kategorisinde birinci olarak ödüle layık görüldü. 28 Ocak 2015 tarihinde yapılan ödül töreninde ödülü Çilek Mobilya’nın tasarım ekibi aldı..

Devamını oku

Dünyanın dört bir tarafından 500’den fazla seçkin mobilya firmasını ağırlayacak olan ‘İstanbul Mobilya Fuarı’ İSMOB 2015, bu yıl da Türk mobilya sektörünün dünyaya açılan kapısı olacak. Çilek’in de katılım göstereceği fuar, İstanbul Fuar Merkezi-CNR Expo’da gerçekleştirilecek. 2015 yılında ‘Düşle’ sloganı ile çocukların hayal dünyasına seslenecek olan Çilek, tematik ürünleri ile bebek, çocuk ve genç odalarını renklendirmeye hazırlanıyor..

Devamını oku

Kırmızı ve turkuaz olarak iki farklı renkte hazırlanan Sleepy Puf, hem koltuk olarak hem de arka kısmındaki fermuarı açılınca yatak olarak kullanılabiliyor. Çocuklara ve gençlere odalarında farklı kullanım alternatifleri sağlayan Sleepy Puf, kumaşının altında kullanılan keçe lamineli boncuk silikon ve elyaf dolgusu ile de deformeyi önlüyor..

Devamını oku

Konsept mobilya tasarımlarıyla çocukların ve genç kuşakların hayallerini gerçeğe dönüştüren Çilek, Türklerin en beğendiği marka olmaya devam ediyor. Capital Dergisi tarafından 2014 yılında 15’incisi düzenlenen ‘Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda Çilek, en beğenilen üçüncü mobilya markası seçildi. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ürettiği konsept bebek, çocuk ve genç odalarıyla gençlerin ve ebeveynlerinin kalbini kazanan Çilek, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Devamını oku