Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, koleksiyonundaki ürünlerle kullanıcılarının sağlığını ön planda tutuyor. Özel araştırmalar ve uzman görüşleri sonucu geliştirilen Ergo Çalışma Grubuyla, okul çağındaki kullanıcılarının duruş bozukluklarını engellemeyi amaçlayan Çilek, bu yönde satışa sunduğu özel ürünlerle, çocuk ve gençlerin fiziki sağlığının korunmasını sağlıyor..

Devamını oku

Dünyanın dört bir tarafından, 500’den fazla seçkin mobilya firmasını ağırlayan ‘İstanbul Mobilya Fuarı’ İSMOB 2015, bu yıl da Türk mobilya sektörünün dünyaya açılan kapısı oldu. Çilek’in de katılım gösterdiği fuar, 27 Ocak – 01 Şubat tarihleri arasında gerçekleşti. Genç ve çocuk odalarıyla görenleri kendine hayran bırakan Çilek, yerli ve yabancı ziyaretçilerin beğenisini topladı..

Devamını oku

Yenilikçi, özgün ve tematik oda tasarımları ile hem çocukların hem de ailelerin favorisi olan Çilek, Şubat ayına özel hazırladığı indirim kampanyasıyla herkesin yüzünü güldürüyor. 28 gün süren Şubat ayının şerefine yüzde 28’e varan indirim imkanı sunan Çilek, çocukları ve gençleri hayallerindeki odalara kavuşturuyor..

Devamını oku

Bebek, çocuk ve genç odası alanında Türkiye’nin lider markası Çilek, İSMOB 2015’te yurt dışı bayileriyle bir araya geldi. Türkiye’nin bir numaralı bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, 66 ülkede faaliyet gösteren bayileriyle İSMOB 2015’te bir araya geldi. Çilek Yönetimi gösterdiği misafirperverlik ile farklı coğrafyalardan gelen bayilerini düzenlediği akşam yemeğinde buluşturdu.

Devamını oku

Gelişmekte olan ülkeler için dünyanın en büyük finansman ve bilgi kaynaklarından biri olan Dünya Bankası; kalkınma ekonomisi, yoksulluk araştırması, ticaret, küreselleşme ve çevre alanlarında araştırmada dünyanın en büyük araştırma merkezleri arasında yer alıyor..

Devamını oku