Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Tematik tasarımları ile çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturan Çilek, Nisan ayında satışa sunduğu First Class serisi ile çocukları bulutların üzerine çıkarıyor. Her detayıyla sanki birinci sınıf uçak yolculuğundaymış gibi hissettiren First Class serisi; gökyüzünü seven çocukları, düşlerindeki ..

Devamını oku

Bebek, çocuk ve genç odalarının en gözde markası Çilek, özel tasarım Ergo Çalışma Grubu’yla çocukların ve gençlerin fiziksel gelişimini destekliyor. Özellikle oturma bozukluğundan kaynaklanabilecek her türlü rahatsızlığa karşı Çilek, çocukların ve gençlerin fiziksel sağlığının korunmasını önemseyen ürünlerle fark yaratıyor..

Devamını oku

Tematik ürünleriyle Türkiye’nin ilk bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, uluslararası pazarda da büyümesini sürdürüyor. Hindistanlı miniklerin beğenisini kazanan Çilek, gördüğü yoğun ilgi karşısında Hindistan’daki mağaza sayısını 10’a çıkardı. Geniş coğrafyalarda, hem ailelerin hem de çocukların tercih ettiği Çilek; mağaza ağını emin adımlarla genişletmeye devam ediyor..

 

Devamını oku

Çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek, Champion Racer ve Carbeds adı verilen iki yeni ürün serisini lansmana özel fiyat ayrıcalıkları ile satışa sunuyor. Ayrıca Mart ayında geçerli olacak indirim kampanyasıyla çocuklara ve ailelerine çifte sevinç yaşatıyor. Çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası olan Çilek, Mart ayında da sürprizlerine devam ediyor..

Devamını oku

Tasarımlarıyla çocuklara düşlerindeki odaları sunan Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. Ankara Keçiören, İstanbul Kurtköy, Konya Meram ve Gaziantep Nizip’te 2015 yılının ilk iki ayında dört yeni mağaza açan Çilek, ülke çapında ve dünya genelinde büyümeye devam ediyor. Ankara Keçiören’de açtığı 280 metrekare, İstanbul Kurtköy’de 190 metrekare, Konya Meram’da 180 metrekare ve Gaziantep Nizip’teki 340 metrekare alanlarda sergilenen Çilek tasarımları, çocukların ve ebeveynlerin beğenisine sunuluyor..

Devamını oku

Türkiye’nin bir numaralı bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, 66 ülkede faaliyet gösteren bayileriyle İSMOB 2015’te bir araya geldi. Çilek Yönetimi gösterdiği misafirperverlik ile farklı coğrafyalardan gelen bayilerini düzenlediği akşam yemeğinde buluşturdu..

Devamını oku