Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Çilek’in Ücretsiz Aile Rehberlik Hattı hizmeti ailelerden yoğun ilgi görüyor. Ebeveynlerin çocuklarıyla ilgili sorularına cevap veren Çilek Mobilya Ücretsiz Aile Rehberlik Hattı danışmanı uzman Klinik Psikolog Yeşim Yaşa Görgülü, aramaların daha çok anneler tarafından yapıldığını belirtirken şimdiye kadar yüzlerce çocuğun sorunlarına yol gösterici olduklarını belirtiyor.

Devamını oku

Hem çocukların hem de ailelerin hayatındaki en önemli ve heyecanlı dönemlerinden biri de karnelerin alındığı gün. Ebeveynleri çocuklarının..

Devamını oku

2012’de açtığı ilk mağazasıyla Güney Amerika’nın en önemli ülkelerinden biri olan Kolombiya’daki ilk Türk markası olan Çilek, tasarımları, kalitesi, çocuk sağlığı ve güvenliğine verdiği önemle hem çocukların..

Devamını oku

Tasarımları ile tüm dünya çocuklarının favorisi olan Çilek, dünya markası olma yolunda büyümeye devam ediyor. Kuzey Afrika ve Ortadoğu’nun Tunus, Mısır, Yemen, İran, Irak, Libya, Cezayir, Fas, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri..

Devamını oku

Ailelerin çocukları ile yaşadığı en önemli geçiş dönemlerinden biri de çocuğa tuvalet alışkanlığının kazandırıldığı zaman. Tuvalet alışkanlığı kazanmanın çocuğun gelişiminde önemli olduğunu ifade eden Çilek Ücretsiz Aile Rehberlik Hattı Danışmanı Klinik Psikolog Yeşim Yaşa Görgülü, çocuklara tuvalet eğitiminin ..

Devamını oku

Bebek, çocuk ve genç odalarında dünyanın fikir babası Çilek’in İSMOB 2014’te standını ziyaret eden yeni baba Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Çilek Mobilya Kurucusu ve Genel Müdürü Muzaffer Çilek ile bebek odalarını inceledi.İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo'da gerçekleştirilen İstanbul..

Devamını oku

Dünya çocuklarının odalarını özgün tasarımları ile süsleyen Çilek, İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) 2014’te çilek temalı yeni serisi Strawberry ile adından söz ettirecek. Bebek, çocuk ve gençlere özgü tasarımları ile trendleri belirleyen Çilek..

Devamını oku

Özgün ve güvenli tasarımları ile evinizin yeni üyesine kucak açan Çilek, onun için en doğal bebek odası “Natura Baby”i üretti.Bebek odalarında 2014 yılının yükselen trendleri; natürel, beyaz ve eskitme tarzdaki mobilyalar özellikle de doğal ahşap ile kullanımının ağırlıklı olacağı sade ve yalın çizgiler. Bebek mobilyasında 60’lı 70’li yıllara dönüş..

Devamını oku