Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Bebek, çocuk ve genç odasında trendleri belirleyen Çilek, tescilli tasarımlarını dünya çocukları ile buluşturmaya devam ediyor. Dünya markası olan Çilek, Gürcistan’da ilk mağazasını açtı..

Devamını oku

Çilek, İSMOB 2014 Fuarı’nda hem yurtiçi hem de yurtdışında yeni lokasyonlar için yüzlerce görüşme gerçekleştirdi. Yaptığı iş ortaklığı anlaşmaları ile Suudi Arabistan, Hindistan, İsrail, Ermenistan, İngiltere, Özbekistan, Afganistan, Katar ve Fildişi Sahilleri’nde de Çilek olacak..

Devamını oku

Türkiye’de olduğu gibi dünyanın birçok yerinde de çocukların ilk tercihi olan Çilek, 7 Türk Cumhuriyeti’nden biri olan Kazakistan’da 5. mağazasını açtı.Dünyanın 66 ülkesinde 444'ü aşkın satış noktasıyla bebek, çocuk ve gençlere ..

Devamını oku

Birbirinden özgün ve eğlenceli tasarımları ile tüm dünya çocuklarının favorisi olan Çilek, Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta 4. mağazasını açtı.Dünyanın dört bir yanında açtığı yeni mağazalarla dünya çocuklarını sevindirmeye devam eden Çilek, Tripoli ve Jounieh’teki mevcut 3 mağazasından sonra ülkenin ..

Devamını oku

“Genç odası’’ kavramının yaratıcısı Çilek, yeni serisi Mocha ile gençlerin yaşam alanlarına modern ve sade dokunuşlarda bulunuyor. Bu yeni seri, gençlere odalarını kendi zevklerine göre farklı şekillerde dekorasyon imkanı sunuyor.

Devamını oku

Öğrenme, insan hayatı boyunca devam eden, gelişimsel ve bireysel özelliklere göre gerçekleşen kapsamlı bir süreçtir. Öğrenme bozukluğunun çocuklarda duygusal ve davranışsal sorunlara neden olduğunu belirten Çilek Ücretsiz Aile Rehberlik Hattı danışmanı uzman klinik psikolog Yeşim Yaşa Görgülü öğrenme bozukluğunun nedenleri paylaşarak çözüm önerilerinde bulunuyor.

Devamını oku

Çilek, 2014 yılının ilk ayında başlattığı ‘Kırmızı Kalem’ kampanyası ile çocukları düşlerindeki odalarla buluştururken, uygun ödeme seçenekleriyle de aileleri sevindirdi. Çocuklara sömestr hediyesi vermek isteyen Çilek, yoğun ilgi gören kampanyasını Şubat sonuna kadar uzattı.

Devamını oku

Konsept mağazacılık anlayışıyla yurt içindeki büyümesine devam eden Çilek, Şubat ayı içinde Iğdır, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep’te açtığı yeni mağazaları ile Türkiye’de toplam 169 satış noktasına ulaştı.

Devamını oku