Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Türkiye’nin uluslararası markası Çilek, hazırladığı 2013 yılı İlerleme Raporu’nu Birleşmiş Milletler Global Compact kurumsal web sitesinde Advanced seviyesinde yayınlayarak kurumsal sorumluluğunu yerine getirdi.

Devamını oku

Bebek, çocuk ve genç odalarının uzman markası Çilek, mobilya sektöründe dünyanın en büyük ikinci fuarı olan Çin Uluslararası Fuarı’na (CIFF) katıldı. Fuar katılımcılarının yoğun ilgi gösterdiği Çilek, yeni ülke anlaşmalarına imza attı.Çilek, mobilya sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Çin Uluslararası Fuarı’nda (CIFF) tescilli ..

Devamını oku

Dünyanın bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Kadir Has Çocuk Dünyası Alışveriş Merkezi’nde İstanbul’daki 56. mağazasını açıyor. Türkiye’nin uluslararası markası Çilek, yurt içinde de büyümeye devam ediyor. Konsept mağazacılık anlayışıyla müşterilerine rahat ve konforlu bir alışveriş imkanı ..

Devamını oku

Dünyanın bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, bu kez İstanbul Kartal’da yeni bir mağaza açtı.Bebek, çocuk ve genç odası denildiğinde akla gelen ilk marka olan Çilek, satış noktalarına bir yenisini daha ekleyerek bu kez Kartal’da mağaza açtı..

Devamını oku

Birbirinden özgün ve eğlenceli tasarımları ile bebek, çocuk ve gençlerin yaşam alanlarını dizayn eden Çilek, yeni “Chester” koltuklar ile genç odalarının dekorasyonunda şık bir alternatif sunuyor. Tescilli tasarımlarının yanı sıra aydınlatmasından halısına, perdesinden yatak örtüsüne kadar birbirden ..

Devamını oku

Birbirinden şık tasarımları ile 3 milyondan fazla çocuğun odasını süsleyen Çilek,15-20 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan İnegöl 31. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda (MODEF) en yeni tasarımlarını fuar katılımcıları ile buluşturacak.

Devamını oku

Çocukların güvenliğini her şeyin üzerinde tutan Çilek, “Trafik Güvenliği Medya Ödülleri’nde arka koltukta emniyet kemeri kullanımını teşvik edici reklam filmi ile ödüle layık görüldü.Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ve Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM)..

Devamını oku