Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Çocukların hem odalarını hem de hayallerini süsleyen Çilek, Türkiye’deki mağazalaşma çalışmalarına da büyük bir hızla devam ediyor. Bebek, çocuk ve genç odalarının lider markası Çilek, Türkiye’deki 169. İstanbul’daki 58. mağazasını Büyükçekmece’de açtı.Dünyada 5 kıtada satış noktası bulunan ve bugüne kadar yaklaşık 3 milyon çocuğun odasını süsleyen Çilek; hem yurt içi hem de..

Devamını oku

Türkiye’nin uluslararası markası Çilek, konsept mağazacılık anlayışıyla yurtdışındaki büyümesine devam ediyor. Tescilli tasarımlarını tüm dünya çocukları ile buluşturan Çilek, Güney Afrika’nın Durban şehrinde ilk mağazasını açtı.Tasarlayıp, ürettiği birbirinden şık ve eğlenceli bebek, çocuk ve ..

Devamını oku

Bebek, çocuk ve gençlerin düşlerini süsleyen tasarımlara imza atan Çilek, Mayıs ayı boyunca seçili ürünlerinde özel indirimler ve cazip ödeme seçenekleri sunuyor.Tasarımları ile çocuk ve gençleri, kalite ve güvenilirliği ile de ..

Devamını oku

Afrika kıtasının önemli bir pazar olduğu anlayışıyla hareket eden Çilek, Kuzey Afrika’nın tüm ülkelerinde açtığı konsept mağazalardan sonra Senegal’in başkenti Dakar’da ilk mağazasını açtı.Özellikle Kuzey Afrika’daki tüm ülkelerde ..

Devamını oku

Çilek en yeni tasarımı Strawberry ile genç kızların odalarında farklı bir çizgi oluşturuyor. Kadifemsi kumaşın Çilek markası ile özdeşleşmiş puantiyelerle bir araya getirilmesi sonucu ortaya çıkan Strawberry, odalara hem renkli hem de ..

Devamını oku