Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Yazın gelişi ile birlikte odalar da değişiyor. Bebek, çocuk ve genç odalarında trendlerin belirleyicisi Çilek; “kelebek” desenli halılardan pike takımlarına, rengarenk kırlentlerden aydınlatmalara kadar sayısız akseuar alternatifi ile yazın ışıltısını odalara taşıyor.Yazın gelmesiyle birlikte renklerin..

Devamını oku

Bebek, çocuk ve genç odalarının uzman markası, ilk ihracatını yaptığı Ukrayna’da, Kiev Uluslararası Mobilya Fuarı’na katıldı. Fuar katılımcılarının yoğun ilgi gösterdiği Çilek, fuarda yeni anlaşmalara imza attı.Ukrayna’nın farklı noktalarında 32 mağazasıyla hizmet veren Çilek, Kiev’de düzenlenen ..

Devamını oku

Konsept mağazacılık anlayışıyla çocuklara ulaşmaya devam eden Çilek, İstanbul’daki yeni mağazasını Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı olan Vialand’de açtı.Çocukların hayalleri kadar odalarını da süsleyen Çilek..

Devamını oku

Dünyanın dört bir tarafında açtığı konsept mağazalarla bugün 5 kıtada 66 ülkede hizmet veren Çilek, Yemen’in başkenti Sanaa’da yeni bir mağaza daha açtı.Ortadoğu’nun önemli pazarlarında büyümesini sürdüren Çilek, Yemen’deki yeni mağazası ile artık tüm Arap ülkelerine hizmet verir konuma geldi. Yemen Büyük Elçisi ..

Devamını oku

Özgün oda tasarımlarıyla çocukların beğenisini toplayan Çilek, Karne Hediyesi olarak sunduğu Özel İndirimler ve cazip ödeme fırsatları ile çocukları hayalleri ile buluşturuyor.Haziran ayı ortasında tüm çocukları karne sevinci saracak. Türkiye’nin uzman çocuk ve genç odası markası Çilek, düzenlediği “Karne Hediyesi Kampanyası” ile çocukları hayallerine kavuşturuyor..

Devamını oku