Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Gelişim ve başarının en değerli sermayesinin insan olduğuna inanan Çilek, çalışanlarının gelişimleri ve motivasyonlarını artırmaya yönelik projelere imza atıyor. İstanbul ve İnegöl’deki çalışanlarını, 15’er kişilik gruplar halinde Bosna Hersek’e götüren Çilek, çalışanlarına farklı kültürlerle tanışma fırsatı ..

Devamını oku

ilek, çalışanlarının motivasyonunu artırmak ve iş stresini azaltmak amacıyla ‘Çilek Futbol Ligi’ni kurdu. İstanbul ve İnegöl’deki tüm Çilek çalışanlarını kapsayan ligde, 18 takım mücadele etti. İlk sezonun şampiyonu ‘’Bayern Münih’’ isimli takım oldu.Çilek, İstanbul ve İnegöl’deki çalışanları ile ..

Devamını oku

Dünyanın Türk mobilya markası Çilek; tasarımları, yeni mağaza ve yatırım hedefleri ile büyümeye devam ediyor. 2014 yılının ilk altı ayında %32’lik bir büyüme gerçekleştiren Çilek, 2014 yılı için hedeflediği oranı da yükseltti.Özgün tasarımlarını farklı coğrafyalardaki çocuklara ulaştırmayı hedefleyen ..

Devamını oku

Dünyanın bebek, çocuk ve genç odası markası olan Çilek, yurt dışı ve yurt içindeki istikrarlı büyümesine devam ediyor. Özgün mağazacılık anlayışıyla, tasarımlarını çocuklarla buluşturan Çilek; Uşak’ta ilk mağazasını açtı.Bebek, çocuk ve genç mobilyalarında, tasarımları ile trendlere yön..

Devamını oku

Tasarımları ile milyonlarca çocuğun odasını süsleyen Çilek, açtığı konsept mağazalar ile büyümeye devam ediyor. Özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla sadece çocukların değil ailelerin de favorisi olan Çilek, Van’da ikinci mağazasını açarak, hizmet vermeye başladı..

Devamını oku