Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Özgün tasarımları ile tüm dünya çocuklarının odalarını süslemek için istikrarlı büyümesine devam eden Çilek, Amerika kıtasının güneyindeki en büyük ve en kalabalık ülke olan Brezilya’da ilk satışını gerçekleştirdi.Dünyanın dört bir tarafında açtığı konsept mağazalarla bugün ..

Devamını oku

Bebek, çocuk ve gençlere yönelik tasarımlarıyla dikkat çeken Çilek, İstanbul Acıbadem’de açtığı yeni konsept mağazasıyla, milyonlarca çocuğun hayallerindeki odaları sunmaya devam ediyor. Özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla sadece ..

Devamını oku

Kaliteli ve özgün tasarımları ile çocuklara hayallerindeki yaşam alanlarını sunan Çilek, Osmaniye’de açtığı yeni mağazasıyla yurt içindeki büyümesine devam ediyor.Gerek yurt içi, gerekse yurt dışındaki yatırımlarıyla mağazalaşma yönündeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çilek, Türkiye’ deki 165. mağazasını Osmaniye’de açtı..

Devamını oku

Özgün tasarımları ile bebek, çocuk ve genç mobilya pazarının lideri olan Çilek, Pakistan’da 3 satış noktası birden açtı. Konsept mağazaları ile hizmet vermeye başlayan Çilek, aynı zamanda Pakistan’daki ilk Türk çocuk mobilya markası oldu.

Devamını oku

Yurt dışı yatırımlarıyla bugün 5 kıta 66 ülkede hizmet veren Çilek, dünya ekonomisinin en önemli ağırlık merkezlerinden olan Doğu Asya ve Pasifik bölgelerinde büyümeye devam ediyor. Son olarak Güney Kore'nin başkenti Seul’ün en büyük 40 zincir mağazasına giren Çilek, Güney Koreli çocuklarla buluştu.

Devamını oku

Birbirinden eğlenceli, modern ve şık tasarımlarıyla ders çalışmayı keyifli ve kolay hale getiren Çilek, çalışma masaları ve ünitelerini içeren kampanya ile 2014-2015 eğitim-öğretim döneminde hem çocukları hem de aileleri sevindiriyor.Uzun bir yaz tatili döneminin ardından okula dönüş için hazırlıklar başladı. Çilek, yeni eğitim ..

Devamını oku

Tasarımları ile milyonlarca çocuğun odasını süsleyen Çilek, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında açtığı mağazalar ile istikrarlı büyümesine devam ediyor. Özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla sadece çocukların değil ailelerin de favorisi olan Çilek, İzmit’te 4. mağazası ile hizmet vermeye başladı..

Devamını oku

Bebekleri için hazırlık yapan anne babaların en büyük yardımcısı olan Çilek, tasarımları ile evin yeni üyelerine güvenli ve huzurlu bir ortam sunuyor. Çilek, yeni tasarımı Fairy Bebek Karyolası ile bebekleri masalsı bir dünyanın kahramanı yapıyor.Yeni bir bebeğin dünyaya gelişi tüm ailede heyecan yaratır..

Devamını oku