Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Konsept mağazacılık anlayışı ile tüm dünyada büyümesine devam eden Çilek, yurt içindeki mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Çilek, Doğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden Elazığ’da ikinci satış noktasını açtı.Yurt dışında olduğu gibi yurt içinde de yeni satış noktaları açmaya devam eden Çilek..

Devamını oku

Dünya standartlarındaki tesislerinde bebek, çocuk ve genç odası mobilyası tasarım ve üretimini gerçekleştiren Çilek, önümüzdeki 3 yıl içinde hedeflediği üretim rakamına ulaşabilmek için Bursa İnegöl’deki fabrikasına 6 milyon TL’lik makine yatırımı planladı.

Devamını oku

Çocukların güvenliğini her şeyin üstünde tutarak, titiz tasarımlar yapan Çilek, özellikle çok çocuklu aileler için kardeş yatağı ve ranza gibi alternatif çözümler sunuyor. Çilek, birbirinden özgün ranza tasarımları ile çocukları mutlu ederken, ranza alırken dikkat edilmesi gerekenleri ve dekorasyon önerilerini de anne babalar ile paylaşıyor…

Devamını oku

Müşteri memnuniyetini çalışmalarının temel prensibi olarak belirleyen Çilek, Türkiye’de Online Şikayet Yönetimi konusunda ilk kez düzenlenen “Alfa Ödülleri”nde mobilya sektöründe birinci oldu.Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Çilek, Türkiye’de Online Şikayet Yönetimi konusunda Marketing Türkiye dergisi..

Devamını oku