Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Tasarımları ile çocukların hayallerini gerçekleştirmenin yanı sıra özellikle aile içi iletişim sorunlarına çözüm üretmek üzere, çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren Çilek, bu konuda hem çocuklara hem de ailelere her türlü desteği sağlıyor.Çocukların istek ve hayallerinin yanı sıra sağlığına da önem veren Çilek..

Devamını oku

Bebeklerin sağlığı, güvenliği ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özgün tasarımlara imza atan Çilek, birbirinden güzel bebek odası takımlarının yanı sıra aksesuar ve tekstil ürünleri ile de anne babaların en büyük yardımcısı...

Devamını oku

Özgün tasarımları ile ebeveyn ve çocukların hayatını kolaylaştıran Çilek, uzman pedagog Sevil Yavuz aracılığıyla 20 Ekim Pazartesi günü Facebook üzerinden gelen soruları canlı olarak yanıtlayacak. Çocukların istek ve hayallerinin yanı sıra sağlığına da önem veren Çilek..

Devamını oku

Almanya’da LGA tarafından yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünlere verilen GS Kalite Sertifikası (Yüksek Güvenlik ve Kalite Belgesi) bulunan Çilek, ileri güvenlik testlerinden geçmiş en sağlıklı ve en güvenilir bebek odalarını dünyanın dört bir yanında tüketicileriyle buluşturuyor. Tasarımları ile çocukları, kalitesi ve güvenilirliği ile ebeveynleri mutlu eden ..

Devamını oku

Bu yıl ilk kez düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek ulusal mobilya festivali, “MOSDER Mobilya Festivali” 17 Ekim 2014 - 30 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleşiyor. MOSDER üyesi mağaza ve bayilerin katıldığı festivale, Çilek de Türkiye genelindeki 172 adet mağazasıyla katılarak, festivale özel düzenlediği %50’ye varan indirim kampanyasıyla tam destek veriyor.

Devamını oku

Dünyada 5 milyona yakın çocuğun odasını süsleyen Çilek, 4-8 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenen İnegöl 32. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda (MODEF EXPO) birbirinden özgün ve yeni tasarımlarını sergiliyor. Dünyanın dört bir tarafında açtığı mağazalarla çocukları..

Devamını oku

Bebek, çocuk ve gençlere özel tasarımları ile tüm dünyada 5 milyona yakın çocuğun hayalini gerçeğe dönüştüren Çilek, çocukları gelişimlerine destek olacak birbirinden eğlenceli oyuncaklarla buluşturuyor. İlk etapta, oyuncakları Türkiye’de pilot olarak seçilen 60 mağazasında çocuklara ulaştıracak olan Çilek, kısa bir süre sonra yurt içindeki tüm mağazaları ile birlikte 66 ülkedeki satış noktalarında da oyuncak satışına başlayacak.

Devamını oku

“Otomobil Yatak” tasarımlarının - mucidi olan Çilek, Biconcept serisinin yeni otomobil yatağı Turbomax ile çocukları odalarından yarış pistlerindeki eğlenceli ve heyecanlı dünyaya götürüyor.Çocuk mobilyalarının uzman markası Çilek, yarış arabalarından esinlenerek tasarladığı ..

Devamını oku