Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Tasarımları ile çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturan Çilek, yeni tasarımı First Class ile çocukları bulutların üzerine çıkararak,gökyüzünün kahramanları yapıyor.Yenilikçi, özgün ve tematik oda takımları ile hem kız hem de erkek çocukların favorisi olan Çilek, çocukların uçaklara olan ilgisi ve pilot olma hayallerinden ilham alarak tasarladığı ..

Devamını oku

Çocuk mobilyasının lider markası Çilek, mucidi olduğu otomobil yatak modellerine bir yenisini daha ekledi. Çocuk odalarında efsane olan Biconcept serisine yeni katılan Champion Racer, daha teknolojik özelliklere sahip.Çocukları otomobil yataklarla ilk buluşturan Çilek, yeni model Champion Racer ile şimdi de çocukları yarış pistlerinin şampiyonu yapıyor. Biconcept ..

Devamını oku

Özgün oda tasarımları ile çocukların favorisi olan Çilek, dünyanın dört bir yerinde katıldığı fuarlar sayesinde, yabancı yatırımcıları ile bir araya gelmeye ve yeni ülkeler keşfetmeye devam ediyor. Bu yıl yurt içi ve yurt dışında toplam 10 fuara katılan Çilek, dünya markası olma yolundaki başarısının sektörel fuarları yakından takip etmesinden kaynaklandığına inanıyor.

Devamını oku

Çocukların istek ve hayallerinden yola çıkarak, onlara özgü yaşam alanları sunan Çilek, erkek çocuklarının futbol tutkusundan ilham alarak hazırladığı yeni tasarımı "Futbol" serisi ile odaları adeta bir stadyuma dönüştürüyor.Tasarımlarında çocukların sınır tanımayan hayallerinden ilham alan Çilek, yeni oda takımı Futbol serisi ile futbol tutkunu çocukları düşlerindeki

Devamını oku

Dünyanın dört bir tarafında açtığı konsept mağazalarla istikrarlı büyümesine devam eden Çilek, Hindistan’da açtığı 9 mağaza ile birlikte bir Türk markası olarak çocuk mobilyasının dünyadaki en büyük temsilcisi olma yolunda hızla büyümeye devam ediyor.Açtığı yeni mağazalarla birlikte, Dünyanın en büyük ikinci nüfusuna sahip olan Hindistan’da 9 mağazaya ulaşan Çilek..

Devamını oku

Birbirinden renkli ve eğlenceli, farklı temalardaki oda tasarımlarıyla çocukların hayallerini süsleyen Çilek, Osmanlı’nın zengin desen ve motiflerini kullanarak hazırladığı ihtişamlı "Hürrem" serisi ile genç kızları evlerin gerçek sultanları yapıyor.Osmanlı ihtişamından yola çıkılarak tasarlanan ve geleneksel tarzın hakim olduğu Hürrem serisinde ..

Devamını oku