Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Bebek, çocuk ve genç odasında dünya markası Çilek; Türkiye'deki 172 bayisi ile biraraya geldi. 2-4 Aralık tarihleri arasında Antalya Ela Quality Resort Otel’de gerçekleşen bayi toplantısında, 2014 yılının değerlendirmesi yapılarak, kazanılan başarılar kutlandı ve gelecek yılın hedefleri paylaşıldı.Belirli bir yaş grubuna özel tasarım ve üretim fikrini hayata geçirerek bir ilke imza atan Çilek, yeni hedeflerini, yeni serilerini..

Devamını oku

Tasarımları ile milyonlarca çocuğun odasını süsleyen Çilek, açtığı konsept mağazalar ile gerek yurt dışında gerekse yurt içindeki istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla sadece çocukların değil ailelerin de favorisi olan Çilek, Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki yeni mağazalarını Kars, Tunceli, Elazığ, Gaziantep, Iğdır, Elbistan, Van ve Diyarbakır'da açarak; bölgedeki mağaza sayısını 36’ya yükseltti.

Devamını oku

Kurulduğu günden bu yana üretimden tasarıma kadar her alanda inovatif çalışmalara imza atan Çilek, Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovaLİG’de “İnovasyon Yaşam Döngüsü Kategorisi”nde ödüle layık görülen tek mobilya markası oldu.Çocuk odalarında temalı ve inovatif ürünler tasarlayan ve alanında sektör lideri Çilek, Türkiye İhracatçılar ..

Devamını oku

Ürünleri ile tüm dünyada 5 milyona yakın çocuğun hayallerini gerçeğe dönüştüren Çilek, yeni yılda da çocukları gelişimlerine destek olacak birbirinden eğlenceli oyuncaklarla mutlu etmeye devam ediyor.Yılbaşı için en çok heyecanlananlar hiç şüphesiz çocuklardır. Günler öncesinden hazırlanan hediye kutularına bakarak hayaller kuran çocuklar, bu yılbaşında Çilek’in onlar ..

Devamını oku

Birbirinden özgün, fonksiyonel ve eğlenceli tasarımları ile bebek, çocuk ve gençlerin yaşam alanlarını dizayn eden Çilek; hem koltuk hem de yatak olma özelliği taşıyan yeni ürünü "Sleepy Puf" ile renkli ve keyifli ortamlar sunuyor.Odalarda keyifli yaşam alanları hazırlayan Çilek, canlı renklere sahip yeni ürünü ..

Devamını oku