Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

OCAK 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek’ten Bebekler İçin En Doğal Oda “Natura Baby’’

Özgün ve güvenli tasarımları ile evinizin yeni üyesine kucak açan Çilek, onun için en doğal bebek odası “Natura Baby”i üretti.

Bebek odalarında 2014 yılının yükselen trendleri; natürel, beyaz ve eskitme tarzdaki mobilyalar özellikle de doğal ahşap ile kullanımının ağırlıklı olacağı sade ve yalın çizgiler. Bebek mobilyasında 60’lı 70’li yıllara dönüş söz konusu iken özlenen doğal yaşamın simgesi ahşap malzemelerin ağırlığı dikkat çekiyor.  Doğal odaları el işlemesi, nakışlı ve patchwork tarzı tekstil ürünleri ve aksesuarlar tamamlayacak.

İşte bu trende uygun hazırlanmış Natura Baby serisi bebek odaları; doğal ahşap detayları, sadeliği ve beyaz dokusu ile yeni doğanlar için doğal, konforlu, şık ve ferah bir ortam sunuyor.

 

Daha Fonksiyonel Özellikler

Natura Baby’nin diğer serilerden bir farkı da daha fonksiyonel özelliklere sahip olması. Annelerin öneri ve ihtiyaçları doğrultusunda değişiklikler yapılan tasarımda ikili çamaşırlık modülü buna en güzel örnek. Bebeklikte çamaşırlığın üst kısmı alt değiştirme alanı olarak kullanılıyorken daha ileriki yaşlarda bu kısım modülden ayrılarak oyun masası haline getirilebiliyor.  Daha bölmeli çekmeceler, geniş iç hacme sahip dolap ve ışıklı askılık serinin diğer fonksiyonel özellikleri.

 

Pastel Renkler ve Kuş Desenleri

Titiz güvenlik testlerinden geçirilerek hazırlanan Natura Baby, büyüyen bebek karyolası ile 6 yaşına kadar kullanabilme imkanı sağlarken, konseptle uyumlu %100 pamuk olan uyku seti ile de bebeğenizin uyku arkadaşı oluyor. Beyaz üzerine pastel renkler ve kuş desenleri ile Natura Baby serisini tamamalayan uyku seti, yan ve baş koruması, yorganı, çarşaf ve yastık kılıfıyla bebeğinizin seyretmeye doyamadığınız uykusuna çok yakışacak.

Bebeklerin sağlık ve güvenliğini her şeyin üzerinde tutan tasarımlar yaparak ebeveynlerin güvenini kazanan Çilek’in yeni tasarımı Natura Baby Avrupa Standartlarında üretiliyor, TÜV GS ve TSE E1 sağlık ve güvenlik belgelerine sahip.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

 

Bilgi için;

Hilal Özlem Abuşoğlu

Data İletişim Danışmanlığı

0 535 549 0792

hilalozlem@data-iletisim.com