Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

ŞUBAT 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek, Gürcistan’da İlk Mağazasını Açtı

Bebek, çocuk ve genç odasında trendleri belirleyen Çilek, tescilli tasarımlarını dünya çocukları ile buluşturmaya devam ediyor. Dünya markası olan Çilek, Gürcistan’da ilk mağazasını açtı.

 

Bebek, çocuk ve gençlere hitap eden bir marka olarak dünyanın dört bir yanında satış noktaları açmaya devam eden Çilek, Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te mağaza açtı.

 

Room Özelliğindeki ilk Mağaza

Gürcistanlı mobilya markalarının tercihi de olan Kafkasların en büyük stadyumu Dinamo Arena’nın altındaki geniş alanda açılan Çilek mağazası, 120 m2 büyüklüğünde ve Gürcistan’ın Room özelliğindeki ilk mağazası.

 

Çilek; en yeni koleksiyonlarını sergilediği Tiflis mağazasında Flora, Royal, Princess, Lila, Black Pirate, Racer ve Baby Dream gibi özgün tasarımlarını Gürcistanlı çocuklarla buluşturuyor. 

 

Batum’da Mağaza Açacak

Gürcistan’ın Türkiye’ye coğrafi yakınlığından dolayı pazarların benzerlik gösterdiğini söyleyen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Gürcülerin  Türk ürünlerine yoğun ilgi gösterdiğini söyledi. Gürcistan’da yeni satış noktaları açmayı planladıklarını vurgulayan Talha Çilek, önümüzdeki dönemde özellikle Gürcistan’ın en önemli şehirlerinden biri olan Batum’da mağaza açmak istediklerini ifade etti.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

 

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com