Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

ŞUBAT 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

ÇİLEK, İSMOB 2014’TE YENİ ÜLKELER FETHETTİ

Çilek, İSMOB 2014 Fuarı’nda hem yurtiçi hem de yurtdışında yeni lokasyonlar için yüzlerce görüşme gerçekleştirdi. Yaptığı iş ortaklığı anlaşmaları ile Suudi Arabistan, Hindistan, İsrail, Ermenistan, İngiltere, Özbekistan, Afganistan, Katar ve Fildişi Sahilleri’nde de Çilek olacak.

 

Dünya’nın Türk mobilya markası olmayı hedefleyen Çilek, özellikle yurtdışı pazarları için geçmiş yıllara oranla %30 daha fazla girişimci ile görüşmeler gerçekleştirerek, dünyanın birbirinden farklı lokasyonlarında yeni anlaşmalara imza attı.

 

Yurtdışından gelen yaklaşık 150 girişimci adayı ile görüşmeler yaparak, yeni iş ortaklıkları kuran Çilek, Suudi Arabistan, Hindistan, İsrail, Ermenistan, İngiltere, Özbekistan, Afganistan,  Katar ve Fildişi Sahilleri’nde yeni satış noktaları açacak.  

 

Yurtiçinde 20 Yeni Girişimci

Yurt içinde ise yaklaşık 500 – 600 seviyesinde bir ziyaretçi sayısına ulaşan Çilek, 20’ye yakın yeni girişimci ile iş ortaklığı anlaşmaları yaptı. Doğu ve Güneydoğu illeri ağırlıklı olmak üzere birçok görüşme gerçekleştiren Çilek, yurtiçinde de geçen yıla oranla %30 daha fazla girişimci ile görüştü.

 

En Çok Ziyaret Edilen Stantlardan Biri Oldu

Tasarımlarıyla çocukların favorisi olan Çilek ürünleri fuar ziyaretçileri tarafından da yoğun ilgi gördü. Strawberry, Fairy ve Mocha gibi yeni tasarımlarını da fuar katılımcıları ile buluşturan Çilek; Bi Concept, Black Pirate, Elegant ve Romantic gibi tescilli ürünleri ile de fuarın en çok ziyaret edilen stantlarından biri oldu.

 

Fuar Hedeflerimizi Gerçekleştirdik

Fuarda birçok hedeflerini gerçekleştirdiklerini ifade eden Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, özellikle yurtdışında gitmek istedikleri yeni ülkelerle anlaşmalar yaptıklarını belirtti. Talha Çilek; ‘hem İSMOB 2014 hem de 2014 yılı planlarımız arasında yeni ülkelere ulaşmak vardı. Fuarda gerçekleştirdiğimiz başarılı görüşmeler sonrasında çok önemli anlaşmalar gerçekleştirdik. Özellikle Suudi Arabistan’da 10’a yakın girişimci ile görüşmeler gerçekleştirerek, başarılı anlaşmalar yaptık. Çilek olarak dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz’ dedi.

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

 

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com