Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

ŞUBAT 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek’ten Kazakistan’a 5. Mağaza

Türkiye’de olduğu gibi dünyanın birçok yerinde de çocukların ilk tercihi olan Çilek, 7 Türk Cumhuriyeti’nden biri olan Kazakistan’da 5. mağazasını açtı.

 

Dünyanın 66 ülkesinde 444'ü aşkın satış noktasıyla bebek, çocuk ve gençlere yönelik ürünler tasarlayan Çilek, Kazakistan’ın başkenti Astana’da 5. satış noktasını açtı.

 

Dünyadaki En Büyük Çilek Mağazalarından Biri

Çilek’in yurtdışındaki en büyük satış noktalarından biri olan Kazakistan mağazası ile büyümeyi sürdüren Çilek, başkent Astana’daki 500 m2’lik mağazası ile tescilli serilerinden aksesuarlarına kadar tüm Çilek ürünlerini Kazakistanlı çocuklarla buluşturuyor.

 

Çocukların Favorisi Black Pirate ve Romantic

Yüksek tavanlara sahip Rus mimarisinin hakim olduğu Astana’da çocuklar hayallerindeki serilerle odalarını istedikleri gibi dizayn ederken en fazla Black Pirate, Romantic, Flora ve Biturbo tasarımlarına ilgi gösteriyor.

 

6. Mağaza İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Kazakistan’da 5. Satış noktasına ulaştıklarını söyleyen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, önümüzdeki dönemde benzer konseptlerle Kazakistan’da yeni mağazalar açacaklarını belirtti. Talha Çilek, 2014 yılı içinde Kazakistan’ın Shymkent şehrinde 350 m2 büyüklüğünde bir mağaza için de çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com