Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

ŞUBAT 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek’ten Sadeliği ve Doğallığı Birleştiren Tasarım: “Mocha”

 “Genç odası’’ kavramının yaratıcısı Çilek, yeni serisi Mocha ile gençlerin yaşam alanlarına modern ve sade dokunuşlarda bulunuyor. Bu yeni seri, gençlere odalarını kendi zevklerine göre farklı şekillerde dekorasyon imkanı sunuyor.

 

Tasarımları ile genç odalarında trendleri belirleyen Çilek, modern ve sade çizgilerle dizayn ettiği yeni serisi Mocha ile gençleri  hayallerindeki odaya kavuşturuyor.

 

Mobilyada her dönem güncelliğini koruyan ahşap ile gençlerin beklentilerine uygun bir oda tasarlayan Çilek, doğal meşe üzerine beyaz detayların hakim olduğu yeni tasarımı Mocha ile keyifli ve sadeliği ile huzur veren bir yaşam alanı imkanı sunuyor.

 

Sadeliğin Vazgeçilmez Şıklığı

Tasarımındaki modern tarz ve doğallığın zarafetiyle gençlerin ilgisini çekecek olan Mocha, kullanım kolaylığı sağlamanın yanında, rahatlık ve konfor garantisi de veriyor.

 

Yine ahşap detaylar ile süslenen kumaş kapitoneli ve sunta başlıklı olmak üzere iki farklı karyola seçeneği, konseptle uyumlu yatak örtüsü, tül perde ve aksesuarları ile ihtiyaca göre eklenebilen ekstra çekmece seçeneği de sunan Mocha, gençlere kişisel zevklerine göre kombin ve dekorasyon olanağı da sağlıyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

 

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com