Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

ŞUBAT 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek’ten Çocuklara Sömestr Hediyesi: %40 İndirim

Çilek, 2014 yılının ilk ayında başlattığı ‘Kırmızı Kalem’ kampanyası ile çocukları düşlerindeki odalarla buluştururken, uygun ödeme seçenekleriyle de aileleri sevindirdi. Çocuklara sömestr hediyesi vermek isteyen Çilek, yoğun ilgi gören kampanyasını Şubat sonuna kadar uzattı.

 

Özgün, eğlenceli ve güvenli tasarımları ile bebek, çocuk ve gençleri hayallerindeki odalara kavuşturan Çilek, yılın ilk ayında başlattığı ‘Kırmızı Kalem’ kampanyası ile hem çocukları hem de aileleri karne tatilinde de mutlu ediyor.

 

Seçili ürünlerdeki indirimli fiyatların altını kırmızı kalem ile çizen Çilek, sömestr tatilinde odalarını yenilemek isteyen çocuklar için kampanyayı Şubat ayı sonuna kadar uzattı. Çilek, tescilli tasarımları ve aksesuarlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile odalara renk ve eğlence katmaya devam ediyor 

 

Sömestr’e Özel %40 İndirim

 

Yeni yıla hayallerindeki odaya kavuşmanın heyecanı ve coşkusuyla başlayan çocukları sömestr tatilinde de düşlerine kavuşturmak isteyen Çilek, kampanya kapsamında seçili ürünlerde %40’a varan indirimlerle uygun ödeme seçenekleri sunuyor.

 

Kampanya boyunca Maximum Kart’a özel peşin fiyatına 9 ay taksit veya 7 ay taksit 2 ay taksit erteleme fırsatından da yararlanmak mümkün.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

 

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com