Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

ŞUBAT 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

ÇİLEK’TEN ŞUBAT AYINDA 4 YENİ MAĞAZA

Konsept mağazacılık anlayışıyla yurt içindeki büyümesine devam eden Çilek, Şubat ayı içinde Iğdır, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep’te açtığı yeni mağazaları ile Türkiye’de toplam 169 satış noktasına ulaştı.

 

Mağazacılıktaki özgün anlayışıyla çocuklar ve ailelere rahat ve konforlu bir alışveriş imkânı sunan Çilek, Şubat ayında yurt içinde açtığı 4 yeni mağazası ile büyümeye devam ediyor.

 

Toplam 169 Satış Noktasına Ulaştı

Çilek, Iğdır ve Osmaniye’de açtığı ilk mağazaları ile hizmet vermeye başlarken, Kahramanmaraş ve Gaziantep’teki ikinci mağazalarını açtı. Yeni açılan mağazalarla birlikte Türkiye’de toplam 169 satış noktasına ulaşan Çilek, Türkiye’nin farklı noktalarında yeni mağazalar açmaya devam edecek.

 

Yeni açtığı mağazalarla yaklaşık 2.500 m2’lik alanda müşterilerine hizmet veren Çilek, Romantic, Black Pirate, Elegant, Flora ve BiConcept gibi birbirinden özgün bebek,çocuk ve genç odalarını sergileyecek.

 

Türkiye’nin Her Noktasında Hizmet Verecek                                   

2014 yılı içinde Türkiye’de 23 tane daha yeni mağaza açmayı planladıklarını belirten Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, alış veriş pastasında en büyük dilimi oluşturan İstanbul’da da yeni mağazalar açacaklarını ve burada daha da kuvvetleneceklerini, Türkiye’nin her noktasında müşterilerine ulaşacaklarını söyledi.

                                                                                       

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

Bilgi için;

 

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com