Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

MART 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek’in Avrupa’daki 50. Durağı İspanya Oldu

Dünya markası Çilek, İspanya’daki ilk mağazasını açtı. Çilek, Barcelona’da açtığı mağaza ile İspanya’da mağazası bulunan  ilk Türk Mobilya markası oldu.

 

5 kıtada mevcut satış noktaları sayesinde dünya çocukları ile buluşan Çilek, İspanya’nın ikinci büyük kenti Barcelona’da ilk mağazasını açtı. İspanya’da mağaza açan ilk Türk mobilya markası olan Çilek, mağazanın yanı sıra ürünlerini internet üzerinden online satış yoluyla da İspanyol çocuklarla buluşturuyor.

 

Madrid, Zaragoza ve Valencia’da Yeni Mağazalar Açacak

Bu yıl yurt dışındaki mağaza açılışlarına hız verdiklerini belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, “Yurt dışında neredeyse ayda bir mağaza açıyoruz. Geçen hafta Lübnan’da 4. mağazamızı açtık. Şimdi İspanya’dayız. İspanya son zamanlarda ciddi ekonomik krizler yaşadı  ancak bu yıl büyük bir hareketlenme yaşanacağını düşünüyoruz. O nedenle bu pazardan beklentimiz yüksek. Ticari Ateşimiz Sayın Ayfer Erdem Çomoğlu‘nun da desteği ile bu ülkede  pazarı çok iyi bilen, yirmi yıldır mobilya sektöründe başarılı işlere imza atmış profesyonel bir girişimci ile yola çıktık. Yakın zamanda yeni Çilek mağazaları da açacağız. İlk etapta Madrid, Zaragoza ve Valencia gibi büyük şehirleri hedefliyoruz” dedi.

 

Avrupa’da Toplam 50 Satış Noktası

Barcelona’nın merkezinde açılan 160 metrekarelik Çilek mağazası sayesinde Avrupa’da toplam 50 satış noktasına ulaşıldı. İspanya’da hem cadde mağaza hem de online satış kanalı oluşturarak sanal mağaza açan Çilek, birçok ülkede satışlarını bu şekilde destekliyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com