Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

MART 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek’in Princess Odası Masallar Diyarına Çağırıyor

Birbirinden özgün tasarımlarıyla çocukları düşlerindeki odalarla buluşturan Çilek, pembe renkli serisi Princess ile minik kızların odalarını masallar diyarına çeviriyor.

 

1900’lü yıllarda bebek odaları ile başlayan mobilyadaki pembe renk modası, kız çocuklarının odalarında da vazgeçilmez renklerden. Kızların en sevdiği renklerin başında gelen pembe, Çilek’in Princess odasına da ilham verdi. Princess serisi, sadece mobilyası ile değil aydınlatmasından halısına kadar pespembe bir dünya sunuyor kız çocuklarına.

 

Minik prensesler için özel olarak tasarlanan Princess serisinde, şato ve peri çıkartmaları çocukları adeta masal dünyasına davet ediyor. Ayrıca Princess, geniş iç hacimli dolabı, düzenli rafları, sihirli çekmeceleri ve sihirli aynası ile kız çocuklarının pembe hayallerinin de ortağı oluyor. 

 

Kız Kardeşe de Pinky Single Ranza

Princess, serinin içinde bulunan Pinky Single Ranza ile aynı odayı paylaşan kardeşler için de pratik çözümler sunuyor. Avrupa standartlarında hazırlanan ranza yataklar, küçük kızların güven içinde uyumalarını sağlarken, istendiği takdirde bölünüp ayrı ayrı karyolalar şeklinde de kullanılabiliyor.

 

BiPink ile Küçük Kızlar Direksiyon Başına

Arabalı yatak konseptinin mucidi Çilek, maceracı kız çocuklarını da unutmuyor. Princess serisine ek olarak tasarlanan sportif pembe araba BiPink ile bu kez küçük kızlar direksiyonun başına geçiyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:38 G-Plus B Blok

Kat:7 Daire: 100 Güneşli, İstanbul

Tel: 0212 662 78 00

Faks: 0212 662 78 02

GSM: 0532 348 07 24

www.data-iletisim.com