Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

NİSAN 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek, İlk BM İlerleme Raporunu Yayınladı

Türkiye’nin uluslararası markası Çilek, hazırladığı 2013 yılı İlerleme Raporu’nu Birleşmiş Milletler Global Compact kurumsal web sitesinde Advanced seviyesinde yayınlayarak kurumsal sorumluluğunu yerine getirdi.

 

5 kıta, 66 ülke ve 444 satış noktasıyla dünyanın dört bir yanında hizmet veren Çilek, hazırladığı, 2013 yılı İlerleme Raporu’nu Birleşmiş Milletler kurumsal web sitesinde Advanced seviyesinde yayınladı.

 

Dünyanın 135 ülkesinde 8 binden fazla, Türkiye’de ise 247 kuruluşun imzaladığı Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni 2013 yılında imzalayan Çilek, ilk İlerleme raporu ile insan hakları, çalışma koşulları, çevre koruma ve yolsuzlukla mücadele başlıklarında 10 temel prensibi ortaya koyarak kurumsal sorumluluğunu yerine getirdi.  

 

Rapor Advanced Seviyede Yayınlandı

 

Nisan 2013-2014 dönemini kapsayan ve Advanced seviyesinde yayınlanan rapor; Çilek’in sosyal, ekonomik ve çevresel konulardaki faaliyetlerini bir bütün olarak ele alıyor.

 

BM İlkeleri İle Geleceğe Yatırım Yapıyoruz

 

Tamamen gönüllülük esasına dayanan Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni imzalamış olmaktan gurur duyduklarını ifade eden Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, ilk ilerleme raporlarını yayınladıklarını belirterek, “Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nde yer alan ilkeleri tüm faaliyet alanlarımıza taşıyarak ve yürüttüğümüz çalışmalarımızın sürdürülebilir olmasına özen göstererek geleceğe yatırım yapıyoruz” dedi.

 

Çilek’in ilk BM İlerleme raporuna http://www.cilek.com/i/content/CilekMobilyaGlobalCompact-COP_2014.pdf adresinden ulaşılabilir.

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com