Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

NİSAN 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek, Çin Üzerinden Yeni Pazarlara Açıldı

Bebek, çocuk ve genç odalarının uzman markası Çilek, mobilya sektöründe dünyanın en büyük ikinci fuarı olan Çin Uluslararası Fuarı’na (CIFF) katıldı. Fuar katılımcılarının yoğun ilgi gösterdiği Çilek, yeni ülke anlaşmalarına imza attı.

 

Çilek, mobilya sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Çin Uluslararası Fuarı’nda (CIFF) tescilli tasarımları göz doldurdu. 

 

18 - 22 Mart tarihleri arasında düzenlenen fuara 4. kez katılan Çilek, tematik tasarımları BiConcept ve Black Pirate ile fuarın en renkli standı olarak büyük ilgi gördü. Yakut, Mocha, Natura Baby ve Royal gibi çocukların ve gençlerin hayallerini süsleyen birbirinden farklı tasarımları ile Çinli ziyaretçilerin olduğu kadar dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların da ilgisini çeken Çilek, dünya standartlarında üretimi, sahip olduğu güvenlik ve sağlık sertifikaları ile de beğeni topladı. 

 

Başta Çin Olmak Üzere Önemli Anlaşmalara İmza Atıldı

Çilek, yeni işbirlikleri ve yeni mağazalar için fuarda 100’e yakın yatırımcı ile görüşmeler gerçekleştirdi. Başta Çin olmak üzere, Hindistan, Bangladeş, Güney Kore, Tayvan, Suudi Arabistan ve Sudan ile önemli işbirliklerine imza atıldı.

 

Tüm Dünyada Büyümeye Devam Ediyor

Fuarın en dikkat çekici stantlardan biri olduklarını belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek, Çin ve dünyadaki benzer fuarların mobilya sektörü açısından öneminin her geçen gün arttığını belirterek; hedef pazarlara ulaşmak için fuarları değerlendirmeye çalıştıklarını ve bunu fırsat olarak gördüklerini söyledi. Fuarda gördükleri yoğun ilgiden son derece memnun kaldıklarını ve gururlandıklarını ifade eden Muharrem Çilek, yine yeni ülkelere gidiyoruz, yeni anlaşmalar imzaladık. Yakında yeni açtığımız mağazalarla tüm dünyada olacağız” dedi.  

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com