Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

NİSAN 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek, İstanbul’da 56, Türkiye’de ise 166 Satış Noktasına Ulaştı

Dünyanın bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Kadir Has Çocuk Dünyası Alışveriş Merkezi’nde İstanbul’daki 56. mağazasını açıyor.  

 

Türkiye’nin uluslararası markası Çilek, yurt içinde de büyümeye devam ediyor. Konsept mağazacılık anlayışıyla müşterilerine rahat ve konforlu bir alışveriş imkanı sunan Çilek, İstanbul’daki 56. mağazasını Kadir Has Çocuk Dünyası Alışveriş Merkezi’nde açıyor.

 

120 metrekarelik alana sahip olan mağaza, Çilek’in birbirinden özgün ve Mocha, Natura Baby, Softy, Romantic ve Black Pirate gibi en yeni tasarımlarını çocuklar ile buluşturuyor.

İstanbul’da 56. Türkiye’de 166. Satış Noktası

2014 yılı içinde Türkiye’nin farklı noktalarında yeni mağazalar açmayı planladıklarını ifade eden Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Kadir Has Çocuk Dünyası mağazasıyla İstanbul’da 56 Türkiye’de ise 166 satış noktasına ulaştıklarını söyledi. Alışveriş pastasında en büyük dilimi oluşturan İstanbul’da yeni mağazalar açacaklarını belirten Talha Çilek, “tasarımlarımızı Türkiye’nin her noktasındaki çocuklara ulaştıracağız” dedi.  

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com