Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

NİSAN 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek’ten Gençlerin Odalarına: “Oturma Köşesi”

Birbirinden özgün ve eğlenceli tasarımları ile bebek, çocuk ve gençlerin yaşam alanlarını dizayn eden Çilek, yeni “Chester” koltuklar ile genç odalarının dekorasyonunda  şık bir alternatif sunuyor.  

 

Tescilli tasarımlarının yanı sıra aydınlatmasından halısına, perdesinden yatak örtüsüne kadar birbirden şık detaylarla odaları zenginleştiren Çilek, aksesuar grubuna bu kez de yeni tasarımı Chester koltukları ekledi. Farklı renk ve desenlerdeki Chester koltuklar gençlerin odalarına şık bir hava katıyor. Çilek’in oda serilerine uyumlu olarak tasarladığı rengarenk çiçekli, lacivert ve toz pembe Chester koltuklar  gençler için kendi odalarını arzu ettikleri şekilde kişiselleştirme imkanı da sunuyor.

 

Bu Şık Koltuklar OdalarınVazgeçilmez Tamamlayıcısı Olacak

 

Genç odaları için özel olarak tasarlanan koltuk takımlarının bu yılın dekorasyon trendi olduğunu belirten Çilek Mobilya Ürün Müdürü Taliha Kanık, “gençler için odaları sadece yatak, dolap ve şifonyerden ibaret değil. Çilek olarak ürünlerimizi tasarlarken onları yakından takip ediyor, dinliyor ve taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz. Gençlerimiz bizden oturma köşeleri talep ediyorlardı. Arkadaşlarını ağırladıkları rahat, dinlendirici ve kullanışlı kendilerine ait alanları olsun istiyorlardı. Geniş alan kaplamayan, dekoratif ve şık koltuklarla odalarında keyifli bir sohbet ortamı oluşturmaları için Chester koltukları tasarladık. Onların dinamizmi ve renkli dünyalarına uygun olarak üretilen Çilek Chester koltuklar gençlerin odalarının vazgeçilmez tamamlayıcısı olacak dedi.  

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:38 G-Plus B Blok

Kat:7 Daire: 100 Güneşli, İstanbul

Tel: 0212 662 78 00

Faks: 0212 662 78 02

GSM: 0532 348 07 24

www.data-iletisim.com