Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

NİSAN 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek, MODEF 2014’te Yerli Yatırımcıyı Hedefliyor

Birbirinden şık tasarımları ile 3 milyondan fazla çocuğun odasını süsleyen Çilek,

15-20 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan İnegöl 31. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda (MODEF) en yeni tasarımlarını fuar katılımcıları ile buluşturacak. 

 

Sektöre özel fuarların her zaman takipçisi ve destekçisi olan Çilek, 31.’si düzenlenen İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda da birbirinden özgün tasarımları ile en renkli ve eğlenceli standa ev sahipliği yapacak.   Dünya standartlarındaki ürünleri ile bebek çocuk ve genç odalarındaki trendleri belirleyen Çilek, Yakut, Black Pirate, Romantic, Bi Concept ve Flora gibi tescilli tasarımlarını fuar davetlileri ile buluşturmanın yanı sıra Mocha, Strawberry, Natura Baby ve Fairy gibi en yeni ürünlerinin de tanıtımını yapacak.

 

Yerli Yatırımcıyı Hedefliyor

MODEF fuarının en eski katılımcılarından biri olduklarını belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, fuar boyunca özellikle yerli yatırımcılarla bir araya gelerek önemli işbirliği anlaşmaları yapmayı hedeflediklerini söyledi. Dünyada 100’e yakın ülkeye girmiş, franchise sistemini çok iyi yöneten bir marka olarak sektör yatırımcılarının ilk tercihi olduklarını ifade eden Talha Çilek, “şu an dünyanın birbirinden farklı yerlerinde 444 satış noktasına sahibiz. Türkiye’de ise 167 ayrı noktada mağazalarımız var. 2014 yılında yurt içinde 25 yeni mağaza daha açarak bu satış noktalarımızı arttırmak istiyoruz. Hedefimizde her zaman yeni mağazalar ve yeni yatırımcılar var, fuarlar da bu hedeflere ulaşmak için önemli bir araç. Biz Çilek olarak başarımızın büyük bir kısmını sektörel fuarlara borçluyuz” dedi.  

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com