Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

NİSAN 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, “Emniyet Kemeri Kullanımını Teşvik Edici” Reklam Filmi ile Ödül Aldı

Çocukların güvenliğini her şeyin üzerinde tutan Çilek, “Trafik Güvenliği Medya Ödülleri’nde arka koltukta emniyet kemeri kullanımını teşvik edici reklam filmi ile ödüle layık görüldü.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ve Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) iş birliğinde dün akşam Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde Çilek Mobilya’nın ödül aldığı “TV Reklamları” kategorisinin yanı sıra; TV dizileri, ana haber bültenleri, yarışma programları, müzik klipleri ve radyo programları gibi birçok kategoride daha ödüller verildi.

 

Çilek olarak çocukların sağlığı ve güvenliğini her şeyin üzerinde tuttuklarını belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, böyle bir konuda ödül almaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek; “otomobil yataklarımızı tanıttığımız bir reklam kampanyası hazırladık ve reklam filmi çekimlerinde arka koltukta emniyet kemeri kullanımının önemine vurgu yapmaya çalıştık. Bunun fark edilmesi ve ödüle değer görülmesi bizi çok mutlu etti. Maalesef trafik kazaları her yıl sayısız can kaybı ya da sakatlanmalara neden oluyor. Bu konuda aşama kaydedebilmemiz için öncelikle anne ve babaların emniyet kemerlerini takmaları, kurallara hassasiyetle uymaları ve bu şekilde çocuklara örnek olmaları gerekiyor” dedi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com