Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

MAYIS 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, Güney Afrika Durban’da “İlk” Mağazasını Açtı

Türkiye’nin uluslararası markası Çilek, konsept mağazacılık anlayışıyla yurtdışındaki büyümesine devam ediyor. Tescilli tasarımlarını tüm dünya çocukları ile buluşturan Çilek, Güney Afrika’nın Durban şehrinde ilk mağazasını açtı.

 

Tasarlayıp, ürettiği birbirinden şık ve eğlenceli bebek, çocuk ve genç mobilyaları ile tüm dünyada 3 milyondan fazla eve giren Çilek, bu kez Güney Afrika Durban’da ilk satış noktasını açtı.

 

Dünyadaki mağazalaşmasına Afrika’nın en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Durban Vause Road Overport’ta açtığı satış noktasıyla devam eden Çilek, özgün oda takımları ve birbirinden eğlenceli aksesuarlardan oluşan tüm Çilek ürünlerini Güney Afrikalı çocuklarla buluşturuyor. 

 

Johannesburg ve Capetown’da Mağaza Açacak

 

Tüm dünyada planlı ve istikrarlı bir büyüme stratejisiyle çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Güney Afrika’da önemli bir potansiyelin olduğunu belirterek; buradaki fırsatları iyi değerlendirmek istediklerini, bu pazara önem verdiklerini ifade etti. Önümüzdeki dönemde Johennesburg ve Capetown’da da mağaza açmayı planladıklarını belirten Talha Çilek, 2023 yılında tüm dünyada 1.100 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz dedi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

 

 

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:38 G-Plus B Blok

Kat:7 Daire: 100 Güneşli, İstanbul

Tel: 0212 662 78 00

Faks: 0212 662 78 02

GSM: 0535 549 07 92

www.data-iletisim.com