Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

MAYIS 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çilek’ten Çilek Gibi Tatlı ve Renkli Bir Seri

Çilek en yeni tasarımı Strawberry ile genç kızların odalarında farklı bir çizgi oluşturuyor. Kadifemsi kumaşın Çilek markası ile özdeşleşmiş puantiyelerle bir araya getirilmesi sonucu ortaya çıkan Strawberry, odalara hem renkli hem de eğlenceli bir hava katıyor.

 

Çocuk ve gençlere özgün yaşam alanları sunan Çilek’in, en yeni tasarımı Strawberry, yumuşacık kırmızı kadifemsi kumaşı, puantiyelerin şıklığı ve nakış detaylı tasarımı ile genç kızların ve çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Kızların Yeni Gözdesi

Çilek tasarımına duyulan sevgi ve 1920’lerden bu yana eskimeyen bir tasarım unsuru olan puantiyenin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan Strawberry, kızların yeni gözdesi oluyor.

Klasik ve Eğlenceli

Kadifemsi kumaş kaplamalı puantiye stili ve lüks görünüm veren ahşap ayakları ile Strawberry, kız çocuklarının odalarına klasik bir hava katarken, diğer yandan odaları eğlenceli ve sevimli bir hale getiriyor. Dantel ve kurdela detayları ile zenginleştirilen Strawberry, seri ile uyumlu şık aksesuarlarıyla da odaların tamamlayıcısı oluyor.

 

Kumaş kaplı yumuşak ve konforlu baş ucu, minik çekmeceli şık çamaşırlık ünitesi ve hareketli ayarlanabilir aynası ile rüya gibi bir odanın kapılarını aralayan Strawberry, geniş iç hacim ve daha çok saklama alanı sunan bazası ve aynalı dolabı ile de genç kız ve çocukların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

 

 

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

 

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:38 G-Plus B Blok

Kat:7 Daire: 100 Güneşli, İstanbul

Tel: 0212 662 78 00

GSM: 0532 348 07 24

www.data-iletisim.com