Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

HAZİRAN 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, Ukrayna Fuarı’nda Yeni Anlaşmalara İmza Attı

Bebek, çocuk ve genç odalarının uzman markası, ilk ihracatını yaptığı Ukrayna’da, Kiev Uluslararası Mobilya Fuarı’na katıldı. Fuar katılımcılarının yoğun ilgi gösterdiği Çilek, fuarda yeni anlaşmalara imza attı.

 

Ukrayna’nın farklı noktalarında 32 mağazasıyla hizmet veren Çilek, Kiev’de düzenlenen Uluslararası Mobilya Fuarı’nda birbirinden özgün tasarımları ile Ukraynalı katılımcılarla buluştu.  

 

Fuara 6. kez katılan Çilek, 102 m2’lik alanda sergilediği tematik tasarımları Bi Concept, Black Pirate, Yakut, Elegant, White Chocolate ve Baby Cotton gibi tescilli koleksiyonları ile fuarın en göz alıcı standı oldu.

 

Yeni Anlaşmalara İmza Atıldı

 

Renkli ve eğlenceli standı ile katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Çilek standını, Türkiye Cumhuriyeti Kiev Ticaret Müşaviri Belkıs Gürsel Güleç ziyaret etti. Fuarda yeni işbirlikleri için Ukraynalı yatırımcılarla bir araya gelen Çilek, Ukrayna’nın farklı bölgelerinde yeni mağazalar için önemli işbirliklerine imza attı.

 

Toplam 35 Mağazaya Ulaşmayı Hedefliyoruz

 

Ukrayna’nın ilk ihracatlarını yaptıkları ülke olduğunu belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, fuarda Ukraynalı yatırımcılarla bir araya gelerek, yeni anlaşmalar gerçekleştirdiklerini söyledi. Ukraynalı çocuklar tarafından çok sevildiklerini vurgulayan Talha Çilek, başta Kiev olmak üzere, açmayı planladıkları yeni mağazalarla 2014 yılı sonuna kadar Ukrayna’da toplam 35 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.  

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com