Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

HAZİRAN 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, Tüm Arap Ülkelerine Girdi

Dünyanın dört bir tarafında açtığı konsept mağazalarla bugün 5 kıtada 66 ülkede hizmet veren Çilek, Yemen’in başkenti Sanaa’da yeni bir mağaza daha açtı.

 

Ortadoğu’nun önemli pazarlarında büyümesini sürdüren Çilek, Yemen’deki yeni mağazası ile artık tüm Arap ülkelerine hizmet verir konuma geldi. Yemen Büyük Elçisi Fazlı Çorman’ın katılımı ile başkent Sanaa şehrindeki mobilyacılar çarşısında açılan 250 m2’lik mağaza ile Çilek; özgün tasarımlarını Yemenli çocuklarla buluşturuyor.

 

İkinci Mağaza Aden’e

Ortadoğu’nun yükselen potansiyeli ve büyüyen pazarı ile Türk mobilya sektörü için çok önemli bir yeri olduğunu söyleyen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, özellikle Türk dizilerinden dolayı Türk ürünlerine olan ilginin arttığını belirtti. Ortadoğu pazarında eskiden Çin ve Malezya ürünlerinin çoğunlukta olduğunu ifade eden Talha Çilek, son yıllarda Türk ürünlerinin daha popüler olduğunu ve bu ürünlerin yerlerini aldığını belirtti. Talha Çilek, “bölgedeki güçlü satın alma kapasitesinden faydalanmak için Çilek olarak önümüzdeki yıl Yemen’in Aden şehrinde bir mağaza daha açmayı planlıyoruz” dedi. 

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com