Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

TEMMUZ 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

‘Çilek Futbol Ligi’nin Şampiyonu Bayern Münih Oldu!

Çilek, çalışanlarının motivasyonunu artırmak ve iş stresini azaltmak amacıyla ‘Çilek Futbol Ligi’ni kurdu. İstanbul ve İnegöl’deki tüm Çilek çalışanlarını kapsayan ligde, 18 takım mücadele etti. İlk sezonun şampiyonu ‘’Bayern Münih’’ isimli takım oldu.

 

Çilek, İstanbul ve İnegöl’deki çalışanları ile kendi futbol ligini kurdu. Bayern Münih, Paketleme, Kavis, Spark Team, Kanaryalar ve Atletik Metabox gibi isimlerle turnuvada yerini alan 18 takım arasında gerçekleştirilen turnuva sonunda ‘Çilek Futbol Ligi’nin şampiyonu belli oldu.

Şampiyon Bayern Münih

162 oyuncu, 2 sağlık görevlisi, 1 doktor, 2 turnuva yöneticisi ve 1 servis görevlisinin katılımı ile oluşturulan Çilek Futbol Ligi, çekişmeli karşılaşmalara sahne olurken, Bayern Münih ve Paketleme 1 takımları arasında oynanan final maçında, Paketleme 1’i 5-4 yenen Bayern Münih takımı şampiyon oldu.

Çilek Futbol Ligi Gelenekselleşecek

Çilek Ailesi olarak çeşitli etkinlikler, yarışmalar ve eğlenceler düzenlediklerini belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, “biz kocaman bir aileyiz; eğlenmek, işten ve stresten uzak bir ortamda farklı paylaşımlarda da bulumak için her fırsatta bir araya gelmek istiyoruz. Çilek Futbol Ligi ekip arkadaşlarımızın önerisiydi. Çok çekişmeli, heyecanlı ve keyifli bir lig oldu bizim için. Geleneksel olarak her yıl Çilek Futbol Ligi’ni düzenleyeceğiz” dedi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com