Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

TEMMUZ 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, Uşak’ta İlk Mağazasını Açtı

Dünyanın bebek, çocuk ve genç odası markası olan Çilek, yurt dışı ve yurt içindeki istikrarlı büyümesine devam ediyor. Özgün mağazacılık anlayışıyla, tasarımlarını çocuklarla buluşturan Çilek; Uşak’ta ilk mağazasını açtı.

 

Bebek, çocuk ve genç mobilyalarında, tasarımları ile trendlere yön veren Çilek, yurt dışında olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyümeye devam ediyor. 2014 yılında yurt içinde 25 mağaza açmayı hedefleyen Çilek, bu hedef doğrultusunda en yeni mağazasını Ege Bölgesi’nin önemli illerinden biri olan Uşak’ta açtı.

 

230 metrekarelik alana sahip olan yeni mağazada, Çilek tasarımı koleksiyonlar, oda temasında sergileniyor. Böylelikle Çilek mağazasını ziyaret eden anne-baba ve çocuklar, neye sahip olacaklarını görüp, alternatif kullanım biçimlerini inceleyerek, rahat ve konforlu bir ortamda alışveriş yapabiliyor.

Hedeflediğimiz 25 Mağazadan 14’ünü Açtık…

Mağazalaşma stratejisi ile tüm dünyada büyümeye devam edeceklerini söyleyen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, şimdiye kadar 2014 yılı için hedefledikleri 25 mağazadan 14’ünü açtıklarını belirterek, bunlardan birinin de Uşak mağazası olduğunu söyledi. Açtıkları mağazalarda, tasarımlarını oda konsepti ile sergilediklerini ifade eden Talha Çilek, “böylelikle hem ailelere hem de çocuklara daha rahat bir ortamda alışveriş deneyimi yaşatıyoruz” dedi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com