Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

AĞUSTOS 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, Türkiye’deki Büyümesine Osmaniye ile Devam Ediyor

 

Kaliteli ve özgün tasarımları ile çocuklara hayallerindeki yaşam alanlarını sunan Çilek, Osmaniye’de açtığı yeni mağazasıyla yurt içindeki büyümesine devam ediyor.

 

 

Gerek yurt içi, gerekse yurt dışındaki yatırımlarıyla mağazalaşma yönündeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çilek, Türkiye’ deki 165. mağazasını Osmaniye’de açtı.

 

Çilek’in tüm koleksiyonlarını sergilediği 640 metrekarelik Osmaniye Mağazası’nda çocukların neşeli ve eğlenceli dünyasına hitap eden tasarımlar ile kendi yaşam alanlarını oluşturabilecekleri odalar, hem ebeveynlerin hem de çocukların beğenisine sunuluyor.

 

Mağazalaşma Stratejisi İle Büyümeye Devam Edecek

Hem Türkiye’de hem de dünyada çocuk mobilyası denince ilk akla gelen marka olduklarını dile getiren Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, kuruldukları günden bu yana uyguladıkları mağazalaşma stratejisi ile büyümeye devam edeceklerini söyledi. Osmaniye’deki yeni satış noktasıyla tüketici ile aralarındaki yakınlığı hız kesmeden arttırmaya devam ettiklerini vurgulayan Talha Çilek, Türkiye genelindeki satış noktalarına yenilerini eklemek için yatırımların süreceğini belirtti.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

Bilgi için;

TAYİBE SÖNMEZ

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0539 571 57 08

E-mail:tayibesonmez@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com