Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

AĞUSTOS 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, Pakistan’da 3 Mağaza Birden Açtı

 

Özgün tasarımları ile bebek, çocuk ve genç mobilya pazarının lideri olan Çilek, Pakistan’da 3 satış noktası birden açtı. Konsept mağazaları ile hizmet vermeye başlayan Çilek, aynı zamanda Pakistan’daki ilk Türk çocuk mobilya markası oldu. 

 

Tescilli tasarımlarını tüm dünya çocukları ile buluşturan Çilek, Pakistan’ın başkenti İslamabad ile en büyük şehirlerinden olan Lahore ve Rawalpindi’de satış noktaları açarak, hizmet vermeye başladı.

 

Pakistan’ın ilk Türk Çocuk Mobilya Markası

Konsept mağazacılık anlayışı ile tasarımlarını tüm dünyaya taşıyan Çilek, Pakistan’da açtığı mağazalarla buradaki ilk Türk çocuk mobilya markası olurken; üç mağazada toplam 600 metrekarelik alanda sergilediği tasarımları ile hem Pakistanlı çocuklar hem de ailelerin favorisi oldu.

 

4. Mağaza Karaçi’de Açılacak

Dünyanın en yüksek nüfuslu ülkelerinden biri olan Pakistan’da 3 mağaza birden açtıklarını ifade eden Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Pakistan’da Türk markalarına yoğun bir ilginin olduğunu ve buradaki büyümelerine devam edeceklerini söyledi. Pakistan’da reklam çalışmaları da yaptıklarını vurgulayan Talha Çilek, 2014 yılı içinde Pakistan’daki 4. satış noktasını nüfus bakımından en büyük kent olan Karaçi’de açacaklarını ifade etti.

 

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com