Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

AĞUSTOS 2014 BASIN BÜLTENİ

 

Bülteni İndir

 

Çilek’le Okula Başlamak Çok Kolay

 

Birbirinden eğlenceli, modern ve şık tasarımlarıyla ders çalışmayı keyifli ve kolay hale getiren Çilek, çalışma masaları ve ünitelerini içeren kampanya ile 2014-2015 eğitim-öğretim döneminde hem çocukları hem de aileleri sevindiriyor.

 

Uzun bir yaz tatili döneminin ardından okula dönüş için hazırlıklar başladı. Çilek, yeni eğitim dönemine hazırlık yapan ailelerin, çocuklarına ergonomik bir çalışma ortamı sağlayabilmeleri için cazip ödeme koşullarıyla bir kampanya düzenliyor.

 

''Çilek'le Okula Başlamak Çok Kolay'' sloganıyla, çalışma masaları ve çalışma ünitelerine özel olarak düzenlenen kampanya, Eylül ve Ekim ayları boyunca devam edecek. Kampanya kapsamında, çocuklara ders çalışmanın keyfine varabilecekleri rahat ve konforlu bir çalışma alanı sağlamak için tüm çalışma masaları ve çalışma ünitelerinde %20 indirim fırsatı sunuluyor.

 

Çilek; kaliteli ve konforlu tasarımları ile çocuklarının rahatını ve sağlığını düşünen ebeveynlerin güvenini kazandığı gibi, sıra dışı ve özgün tasarımları ile de çocukların en sevdiği oda arkadaşı olmaya devam ediyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

 

Bilgi için;

Data İletişim Danışmanlığı

Tayibe Sönmez

0 539 571 57 08

tayibesonmez@data-iletisim.com