Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

AĞUSTOS 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek’ten Masalsı Bir Tasarım Fairy Bebek Karyolası

Bebekleri için hazırlık yapan anne babaların en büyük yardımcısı olan Çilek, tasarımları ile evin yeni üyelerine güvenli ve huzurlu bir ortam sunuyor. Çilek, yeni tasarımı Fairy Bebek Karyolası ile bebekleri masalsı bir dünyanın kahramanı yapıyor.

 

Yeni bir bebeğin dünyaya gelişi tüm ailede heyecan yaratır. Ebeveynlerin bu heyecanına ortak olan Çilek, en yeni tasarımı Fairy Bebek Karyolası ile bebeklerinize ‘’hoş geldin’’ diyor.

 

Bebeğinizi Prens ve Prensese Dönüştürüyor

Evinizin yeni küçük üyelerine eğlenceli ve şık bir yaşam alanı sunan Çilek, vizon renklerinde tasarladığı Fairy Bebek Karyolası ile bebeğinizin odasına masalsı bir hava katarak, onları küçük birer prens ve prensese dönüştürüyor.  

 

Ergonomik ve Fonksiyonel Detayları ile Pratik Çözümler Sunuyor

Ergonomik ve fonksiyonel detaylarıyla da ebeveynlerin işini kolaylaştıran Çilek Fairy Bebek Karyolası, annelere bebeklerinin ihtiyaçlarına hızlıca cevap verebilmeleri için yatak kenarlarında pratik çözümler sunuyor. Karyola; kadife kapitoneli yan yüzeyi ile bebeklere ekstra bir konfor sunmasının yanı sıra, iki kademeli yükseklik ayarıyla 96 mm alçalıp yükselebilen parmaklıkları arasında kullanılan saydam şeffaf bölme  ile bebeklere daha güvenli bir ortam sağlıyor. Fairy, pratik emzik askısı ve dekoratif tekerlek gibi detayları ile de farklılığını ortaya koyuyor.

 

Hediyesi de Var…

Konseptle uyumlu olarak hazırlanan uyku seti ve cibinliğinin yanı sıra, karyola içindeki yatak da, bebeğinizin en iyi uyku arkadaşı olacak “Fairy Bebek Karyolası”nın hediyesi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

 

 

 

 

Bilgi için;

Hilal Özlem Abuşoğlu

Data İletişim Danışmanlığı

0 535 549 0792

hilalozlem@data-iletisim.com