Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EYLÜL 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, İkinci Kez Elazığ’da

 

Konsept mağazacılık anlayışı ile tüm dünyada büyümesine devam eden Çilek, yurt içindeki mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Çilek, Doğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden Elazığ’da ikinci satış noktasını açtı.

 

Yurt dışında olduğu gibi yurt içinde de yeni satış noktaları açmaya devam eden Çilek, Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki büyümesine Elazığ’da açtığı ikinci mağaza ile devam ediyor.

 

660 metrekarelik teşhir alanına sahip yeni mağazada, Çilek’in tüm özgün tasarımları oda konsepti ile sergilenirken; hem Elazığlı çocuklara hem de ailelere daha rahat ve keyifli bir alışveriş imkanı sağlanıyor.

 

2014 Sonu Yurt İçi Hedefini Yakaladı

 

2014 yılı için açmayı hedefledikleri mağaza sayısını şimdiden yakaladıklarını ifade eden Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek; Doğu Anadolu’nun en önemli şehirlerinden Elazığ’da ikinci mağazalarını açtıklarını, planlarında bu bölgede başka satış noktalarının da olduğunu belirtti. Talha Çilek, “Bu yılsonuna kadar tabelamızın bulunmadığı yer kalmayacak. Yeni satış noktaları açarak daha fazla çocuğa ulaşmak ve onları hayallerindeki odalarla buluşturmak istiyoruz” dedi. 

 

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com