Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EYLÜL 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çocuklara Daha Güvenli Bir Yaşam Alanı Sunmak İçin Ranzalara Yer Açın

 

Çocukların güvenliğini her şeyin üstünde tutarak, titiz tasarımlar yapan Çilek, özellikle çok çocuklu aileler için kardeş yatağı ve ranza gibi alternatif çözümler sunuyor. Çilek, birbirinden özgün ranza tasarımları ile çocukları mutlu ederken, ranza alırken dikkat edilmesi gerekenleri ve dekorasyon önerilerini de anne babalar ile paylaşıyor…

 

Akşam yatma saati gelince fısır fısır konuşmalar ve gülüşmeler çocukların en büyük eğlencelerindendir. Ranza yataklarla birlikte geceleri de birbirine yakın olan kardeşlerin eğlenceleri bir kat daha artıyor. Özellikle çok çocuklu aillerin tercihi olan ranzalar, dar alanlarda hem ailelerin hem de kardeşlerin en büyük çözüm alternatiflerinden biri oluyor.

 

Çilek Ranzalar Kardeş Eğlecelerinin Ortağı Oluyor

 

Çocukların hayallerinden yola çıkarak özgün tasarımlara imza atan Çilek, birbirinden güzel Speedy, Black Pirate, Romantic ve Flora gibi ranza yatakları ile de kardeş eğlencelerinin ortağı oluyor. Çocuklara arzu ettikleri yaşam alanını sunan Çilek, aileleri de çocuklarına ranza yatak alırken dikkat edilmesi gereken konularda uyarıyor.

 

Bebek, çocuk ve genç odalarının öncü markası Çilek, tasarımından üretiminine kadar her aşamasını uluslararası standartlarda zorlu güvenlik testlerinden geçirerek; en sağlıklı ve güvenli çocuk odalarını tasarlıyor.

 

Ailelerin, özellikle çocukların sağlığına zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş mobilyaları tercih etmeleri, ayrıca yüksek güvenlikli ve denge hesabı yapılmış tasarımlara öncelik vermeleri gerektiğini belirten Çilek Mobilya Ürün Müdürü Taliha Kanık, çocukları için en doğru ranza seçimini yapmak isteyen ebeveynlere şu uyarılarda bulunuyor:

 

Çocuk Sağlığı ve Güvenliğine Uygun Malzemeler Tercih Edilmeli

 

Ranza seçerken öncelikle zararlı maddeler içermeyen, çocuk sağlığı-güvenliği standartlarına uygun mobilyaların tercih edilmesi gerekiyor. Ranzalarda kullanılan metal parçaların paslanmaya karşı dirençli olduğundan emin olunarak, üründeki boyaların ağır metal içermediği ve ROSH standartlarına uygun olarak üretildiğine dikkat edilmeli.

 

Korkuluk Yükseklikleri ve Boşluklar GS Standartlarına Uygun Olmalı

 

Ranzaların korkuluk yükseklikleri, boşlukları ve yatağın alt panelinin düşmeyecek şekilde GS standartlarına uygun olarak üretildiğine bakılmalı. Ayrıca ranza direklerinin uçları, çocukların güvenliği için yuvarlanmış ve kısa olmalı.

 

Ranza Merdivenleri Güvenli Bir Sisteme Sahip Olmalı

 

Ranza merdivenlerinin de özellikle sağlam ve dayanaklı malzemelerden yapıldığından emin olunmalı, merdivenler GS standartlarına göre sağlamca tutturulmalı ve çocukların güvenli bir şekilde yukarı çıkıp inmesini sağlayan güvenli bir sisteme sahip olmalı.

 

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

 

Bilgi için;

Data İletişim Danışmanlığı

Hilal Özlem Abuşoğlu

0 535 549 0792

hilalozlem@data-iletisim.com