Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EKİM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek’ten Ailelere Destek

 

Tasarımları ile çocukların hayallerini gerçekleştirmenin yanı sıra özellikle aile içi iletişim sorunlarına çözüm üretmek üzere, çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren Çilek, bu konuda hem çocuklara hem de ailelere her türlü desteği sağlıyor.

 

Çocukların istek ve hayallerinin yanı sıra sağlığına da önem veren Çilek,  Uzman Pedegog Sevil Yavuz’u ebeveynler ile Çilek’in Facebook sayfasında bir araya getirdi. Çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi, çocuklarla doğru iletişim, kreş ve bakıcı seçimi gibi birçok konu hakkında merak ettikleri tüm soruları soran ebeveynler, aldıkları cevaplarla çocuklarını her konuda daha doğru bir şekilde yönlendirebileceklerini ifade etti.

 

En Fazla Yeni Kardeş Problemi ve Çocuklarla Doğru İletişim Soruluyor

Ebeveynlerin çocukları ile ilgili her türlü soru ve sorunlarına çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten Uzman Pedegog Sevil Yavuz, ailelerin en çok çocuklarla nasıl daha iyi bir iletişim kurabileceklerine ve yeni bir kardeş için çocuklarını nasıl hazırlayabileceklerine yönelik sorular sorduklarını belirtti. Uzman Pedegog en çok sorulan diğer konuları ise şöyle sıralıyor; bebek bakımı, çocukların uyku düzeni, anne ya da babaya aşırı bağlılığın sebepleri ve çözümleri, doğru bakıcı seçimi ile bebeklerin konuşma ve dil gelişimleri…

 

“Çocukların Gelişiminde Uzman Desteği Önemli”

Çilek aracılığıyla yüzlerce çocuğun sorunlarına çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten Sevil Yavuz, çocuklarının gerek kişisel gerekse de ruhsal gelişimlerine önem veren ailelerin, konusunda uzman kişilerden destek alarak, onların geleceğine önemli bir yatırım yapabileceklerini vurguluyor.

 

Çocukların hayatını kolaylaştırmak için ‘Çilek’le çok kolay’ sloganıyla hem çocuklara hem de ailelere her türlü desteği vermeyi amaçlayan Çilek, bu yöndeki sosyal sorumluluk projelerine devam ederek, ailelerin çocuklarıyla daha sağlıklı bir iletişim kurabilmelerinde yol gösterici bir rol üstlenmeyi hedefliyor.

 

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi