Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EKİM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, Aksesuar ve Tekstil Ürünleri ile Bebeklere Anne Sıcaklığını Hissettiriyor

 

Bebeklerin sağlığı, güvenliği ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özgün tasarımlara imza atan Çilek, birbirinden güzel bebek odası takımlarının yanı sıra aksesuar ve tekstil ürünleri ile de anne babaların en büyük yardımcısı...

 

Bebek, çocuk ve genç odalarının öncü markası Çilek, güvenli ve eğlenceli tasarımlara sahip bebek odaları ile perdeden halıya, aydınlatmadan uyku setine kadar pek çok aksesuar ve tekstil ürünleriyle de ailenizin en küçük üyelerine ilk günden kucak açıyor.

 

Yüksek güvenlik standartlarında tasarladığı bebek odaları ile hem bebekleri hem de aileleri rahat ettiren Çilek, koleksiyonları ile oluşturduğu ferah atmosferi, hazırladığı birbirinden sevimli yeni bebek setleri ile tamamlıyor.

 

Çilek’in 3’lü Seti ile Bebek Bakımı hem Daha Kolay hem de Eğlenceli

Çilek’in sağlıklı ve kaliteli malzemelerden hazırladığı sevimli hayvanlar ve yıldız temalı 3’lü Color ve Star bebek setleri ile bebeklerin bakımını yapmak daha kolay ve eğlenceli hale geliyor. Bebek odası  ile uyumlu bir şekilde tasarlanan ayrılabilir havlu yüzeyli alt açma seti, kirli torbası ve battaniyesi ise bebeğinize sağlıklı bir ortam sunuyor.  

 

Çilek’in 3’lü seti; minderinden ayrılabilir havlusu sayesinde bebeklerin hijyenini sağlarken, çok amaçlı kullanılabilen bu ürünün toparlayıcı özelliği hem fonksiyonellik sunuyor hem de bebeğinizin eşyalarının daha düzenli olmasına yardım ediyor.

 

Çilek, Triko Battaniyeleri ile Bebeğinize Uykuda Anne Sıcaklığı Sağlıyor

Triko battaniyelerinin yumuşaklığı, hafifliği, hijyenik ve antialerjik özelliği ile bebeğinize uykuda anne sıcaklığını yaşatan Çilek, saf pamuğun geleneksel doğal yumuşaklığını bebeğinize verirken, nefes alan dokusuyla da uykuda terlemesini önlüyor.

 

Çilek, Bebek Odalarını Sevimli Kahramanlarla Süslediği Halılar ile Tamamlıyor

Çilek’in bebek odaları ile uyumlu olarak tasarlanan; aslan, kaplan ve zürafanın en sevimli halleri ile bebeğinizi selamlayan halıları, bebek odalarının tamamlayıcısı oluyor. Birbirinden farklı renklerde hazırlanan Çilek halılar, dayanıklılığı ve kolay temizlenebilir olması ile fonksiyonel bir kullanım sağlarken, antibakteriyel ve antialerjik özellikleriyle de bebeklerin sağlığına uygun olarak üretiliyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

Hilal Özlem Abuşoğlu

Data İletişim Danışmanlığı

0 535 549 0792

hilalozlem@data-iletisim.com