Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EKİM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek’ten, Mobilya Festivali’ne Özel “Yılın En Büyük Fırsatı”

 

Bu yıl ilk kez düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek ulusal mobilya festivali, “MOSDER Mobilya Festivali” 17 Ekim 2014 - 30 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleşiyor. MOSDER üyesi mağaza ve bayilerin katıldığı festivale, Çilek de Türkiye genelindeki 172 adet mağazasıyla katılarak, festivale özel düzenlediği %50’ye varan indirim kampanyasıyla tam destek veriyor.  

 

MOSDER tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ve “Yılın En Büyük Fırsatı” vaadi ile duyurulan Mobilya Festivali’nde, derneğe üye tüm mobilya markaları destek vermek için bir araya geliyor. 17 Ekim - 30 Kasım 2014 tarihleri arasında  gerçekleşecek olan Mobilya Festivali’nde bebek, çocuk ve genç mobilyasının lider markası Çilek de özgün tasarımları ve aksesuraları ile yer alıyor. Mobilya festivali boyunca tüm temalı tasarımlarını ve aksesuarlarını ön plana çıkarmayı hedefleyen Çilek, seçili mobilya ve aksesuarlarda sadece festivale özel %50’ye varan indirim fırsatı da sunuyor. Cazip fiyat seçenekleri ile hem aileleri hem de çocukları sevindiriyor. 

 

''Çilek'le Okula Başlamak Çok Kolay'' Kampanyası da Uzatıldı

Eylül ayında ''Çilek'le Okula Başlamak Çok Kolay'' sloganıyla çalışma masaları ve çalışma ünitelerine özel olarak başlattığı kampanyasını da festival süresince devam ettiren Çilek, tüm çalışma masaları ve çalışma ünitelerinde de  %20 indirim fırsatı sunuyor. 

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

Bilgi için;

Data İletişim Danışmanlığı

Hilal Özlem Abuşoğlu

0 535 549 0792

hilalozlem@data-iletisim.com