Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EKİM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, MODEF 2014’te Yabancı Yatırımcıları Hedefliyor

 

Dünyada 5 milyona yakın çocuğun odasını süsleyen Çilek, 4-8 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenen İnegöl 32. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda (MODEF EXPO) birbirinden özgün ve yeni tasarımlarını sergiliyor.

 

Dünyanın dört bir tarafında açtığı mağazalarla çocukları hayallerindeki tasarımlarla bir araya getiren Çilek, bu yıl 32.’si düzenlenen MODEF İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda çocukların favori tasarımlarını ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

 

Tasarımları ile fuarın en renkli ve en eğlenceli standına ev sahipliği yapan Çilek, bebek odaları grubunda Softy veNatura Safari; çocuk odaları grubunda Racer, Biconcept ve Black Pirate; genç odaları grubunda ise Flora, Strawberry, Yakut, Royal, Mocha ve Romantic serilerinin tanıtımını yapıyor.

 

Yabancı Yatırımcıları Hedefliyor

Çilek'in fuarlarla büyüdüğünü ve yerli yabancı tüm yatırımcıların ilk tercihi olduğunu belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, bu yıl 32.’si düzenlenen MODEF EXPO İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda özellikle yabancı yatırımcılarla bir araya gelerek önemli işbirliği anlaşmaları yapmayı hedeflediklerini söyledi. Şimdiye kadar tüm dünyada mağazalaşma stratejisi ile hızlı bir şekilde büyüdüklerini vurgulayan Talha Çilek, sektörel fuarlar sayesinde daha fazla yatırımcı ile bir araya geldiklerini, böylece dünyanın farklı yerlerindeki noktalara daha kolay ulaştıklarını ifade etti. 

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

 

Bilgi için;

Data İletişim Danışmanlığı

Hilal Özlem Abuşoğlu

0 535 549 0792

hilalozlem@data-iletisim.com