Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EKİM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çocuk Gelişimini Destekleyen Oyuncaklar Çilek Mağazalarında!

 

Bebek, çocuk ve gençlere özel tasarımları ile tüm dünyada 5 milyona yakın çocuğun hayalini gerçeğe dönüştüren Çilek, çocukları gelişimlerine destek olacak birbirinden eğlenceli oyuncaklarla buluşturuyor. İlk etapta, oyuncakları Türkiye’de pilot olarak seçilen 60 mağazasında çocuklara ulaştıracak olan Çilek, kısa bir süre sonra yurt içindeki tüm mağazaları ile birlikte 66 ülkedeki satış noktalarında da oyuncak satışına başlayacak.

Çilek, birbirinden farklı oyuncaklarla çocukların gelişimine katkı sağlarken, aynı zamanda kendilerini mutlu hissedecekleri, eğlenceli ve renkli bir dünyanın da kapısını aralıyor.

 

İlk Etapta Türkiye’de Satışa Sunulacak

Kalitesiyle dünya markası olan Alman oyuncak devi Hape ile anlaşan Çilek, oyuncakları ilk etapta Türkiye’deki çocuklarla buluşturacak. Türkiye’de pilot olarak seçilen 60 mağazada satışa sunulacak oyuncaklar, ilerleyen dönemlerde 5 kıtada 66 ülkede bulunan Çilek satış noktalarından dünya çocuklarına ulaştırılacak.

 

Mağazalarda Küçük Oyun Alanları Oluşturuldu

Çilek mağazalarında seçilen 25 çeşit oyuncağın teşhiri için ayrı bir alan oluşturulurken, bazı oyuncaklar ise yaş gruplarına uygun olan odaların içerisinde sergilenecek. Ayrıca, oyuncaklarla oynayabilmeleri için çocuklara özel keyifli oyun alanları oluşturulacak.

 

Çocuk Odasında Bulunması Gereken Her Şey Çilek’te…

Sadece bebek, çocuk ve gençlere yönelik ürünlere odaklanarak, dünya markası olma yolunda ilerleyen Çilek, çocuk odasında bulunması gereken her şeyi kaliteli, güvenli ve üst seviye tasarımlar ile çocuklara sunuyor.

 

Çocukların odalarında ihtiyaç duyabilecekleri oda takımı ve aksesuar gibi pek çok ürün çeşidini Çilek mağazalarında tüketicilerle buluşturduklarını söyleyen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, oyuncağı da bu yelpazeye ekleyerek ürünlerini çeşitlendirdiklerini ifade etti. Uzun bir araştırma süreci sonunda üretim standartları, kalite ve güvenlik anlayışıyla Çilek’e uygun olan markayı seçtiklerini ve satış için anlaştıklarını belirten Talha Çilek, “Mağazalarımızda oda tasarımlarımız ve aksesuarlarımızın yanında oyuncak satışına da başladık. Yıllardır Çilek olarak sadece kendi markamız ile satış yapıyorduk. Ancak istisnai olarak uzmanlığımızın dışında olan oyuncak gibi bir alanda, kalitesine güvendiğimiz bir marka ile anlaşma yaptık. Hem öğretici hem de yaratıcı bu oyuncaklarla, çocukların gelişimine de destek olmayı amaçlıyoruz” dedi.  

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

 

Bilgi için;

Data İletişim Danışmanlığı

Hilal Özlem Abuşoğlu

0 535 549 0792

hilalozlem@data-iletisim.com